Trojan na memoriskoj kartici!!!!!Help!!

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
SE Sanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 27. Apr 2009. 05:58

Trojan na memoriskoj kartici!!!!!Help!!

Post od SE Sanja »

Posedujem SE G900 koji ima M2 karticu od 1Gb.Prebacivala sam neke muzicke fajlove u PC putem USB-a, kada sam zavrsila i malo kasnije pogledala u mobilni nisam imala ni jedan folder na memoriskoj. Sve vreme mi prikazuje zauzece memorije kartice, ali ne vidim foldere. Ubacila sam karticu u citac i naravno antivirus mi je registrovao 3 Trojana, zatim sam kopirala u PC i sve vreme kopiranja vidim imena fajlova koje kopira, ali kada otvorim folder on je prazan. Sta da radim?? Svi bitni podaci su mi na kartici. Pmozite miiiiiii :smutny:

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Da li mozda imas instaliran Total Commander? On je prakticno zamena za Windows explorer i malo bolje se snalazi sa virusima na flesevima i memorijskim karticama. Ono sto bi moglo da ti pomogne je da u njemu ukljucis "show hidden files", otvoris tu karticu i rucno obrises sve viruse, ili sve foldere/fajlove koji ti izgledaju sumnjivo. Meni je ovo u dosta slucajeva ucinilo flesh ponovo citljivim a trebalo bi da mozes i te podatke da izvuces.

PozZ

Odgovori