K500i unknown sender

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
centurion
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 13. Dec 2003. 17:59

K500i unknown sender

Post od centurion »

Elem kupio sam K500i ,. Ok telefon. Sve super lepo nasminkano i tako to.
Ali imama jedan problem
Jedan jedini broj u imeniku mi se ne indentifikuje pri prijemu poruke. Ocu reci kada mi sa tog broja stigne poruka ne pise ime posaljaoca koje je u telefonu (Pera) vec pise Unknown Sender.

Probao sam da obrisem broj i iz telefona i sa sima i ponovo ga upisem ( i sa prefiksom +381 i bez prefiksa) i opet nista odnosno i dalje ista stvar.

E sad ja sam nosio simense uglavnom pre ovog fona i reko mislim da nije nesto upisano u karticu sto blokira indentifikaciju ali mi nepada napamet sta bi to moglo da bude kada sam brisao i broj i menjao ime pod kojim sam ga snimao.

E da svi ostali brojevi rade normalno , tj indentifikuju se pri slanju poruke samo ovaj broj ne. Jos nesto ovaj broj se ne indentifikuje samo kada mi sa njega stigne poruka , ali se indetifikuje kada me covek sa njega zove.

jel zna neko o cemu se radi
pozdrav CenturioN

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Mislim da sam cuo za to vec ranije... cini mi se da je jedino resenje promena fw... koliko se secam taj lik je isto pokusavao na sve zive nacine ali nije uspeo... ako imas garanciju idi u servis i neka ti zamene fw :wink:
Sad postoji mogucnost da ces to resiti i na neki drugi nacin ali ja stvarno ne znam kako! :oops:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

centurion
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 13. Dec 2003. 17:59

Post od centurion »

hvala ti ja ne napisah koji je software na telefonu

software je R2Y005

pa ako to nesto nekome znaci ... a ima veze sa ovim mojim problemom
pozdrav CenturioN

hustleR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2005. 23:33

Post od hustleR »

Pazi kad i ja imam taj isti problem,znaci samo jedan broj se ne indetifikuje ,doduse jedna cura,nevazna toliko za mene,tako da sam to iskulirao,ako sta posalje znam da je ona! 8)

Odgovori