Pao softver na k610

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Nemanja87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2010. 08:25

Pao softver na k610

Post od Nemanja87 »

Telefon mi je ispao na zemlju, ispala baterija, i od tada nece da se upali - samo zatreperi crvena signalna lampica nekoliko puta i to je to. kada ukljucim na punjac ne reaguje nista. pokusao sam da ga fleshujem preko xs++ ali kao da ne postoji telefon kada ukljucim usb.
Moze li neko da mi detaljnije objasni kako da instaliram softer, sta mi sve treba, ili ipak moram da ga nosim u servis...?
Hvala

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Nemanja87, cisto sumnjam da je mogao od pada da crkne softver,pre ce biti da je neki hardverski kvar,moguce nesto na ploci.....nosi u servis,samo pitanje je koliko ti je isplativo poporavljati taj aparat,ipak ima mu leta....
D500&E71

Nemanja87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2010. 08:25

Post od Nemanja87 »

Desavalo mi se vec dva puta u prethodne dve godine da mi padne softver kada izvadim bateriju ,a ne ugasim fon. Isto ovako se ponasa nece da se upali i trepce crvena lampica. Nosio sam u servis, dam 10-ak eura za instalaciju sovtvera. Mislio sam da mozda mogu sam to da odradim..

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Nemanja87, probaj update EROM-a, imaš uputstvo u temi o flešovanju.
Inače već postoji tema o flešovanju, nisi morao da otvaraš drugu: viewtopic.php?t=11981
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Odgovori