KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson) Strana «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autoru Poruka
 AleksLeksa OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 15. Dec 2014. 18:02
Kupio sam Sony Xperia SP telefon u inostranstvu i zaključan je za naše mreže.Moje pitanje je kako telefon mogu da osposobim za korišćenje? Tražio sam malo po internetu i video da mi je potreban kod za otključavanje (kupovina koda preko sajta). Da li to znači da moram telefon da nosim u servis i platim za taj kod? Da li je moguće otključati telefon pomoću nekog softvera?
1 poruka od Pon, 15. Dec 2014. 17:26
: • samsung
 Coni OffLine Mobil manijak - Pon, 15. Dec 2014. 20:14
Korisnikov avatar
Mislim da moraš kodom. Nema softvera za Sony. Pogledaj na kupujemprodajem, mislim da ima ok cena za dekodiranje...
1743 poruka od Ned, 21. Apr 2013. 10:26
: • LG Leon LTE
 Azimuth OffLine Moderator - Pon, 15. Dec 2014. 20:32
Korisnikov avatar
Pa da, ili kod preko kupujem-prodajem ili u servis pa njima platiš malo više za taj isti kod ;)
11497 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • Note 8 DS
Pravila foruma
 simbijanac OffLine Redovni učesnik - Pon, 28. Mar 2016. 16:00
Korisnikov avatar
Momci? Da li vrijedi u danasnje vrijeme kupovati xperiu SP? Cijena mu je nakon 2,5 godine pala ali je i dalje jedan od najljepsih Sonija. Kupio bih ga na dar momku koji nije pretjerano napredan korisnik,ali se razmisljam izmedju SP i ZR. Ne znam da li SP sa ovim RAM-om moze da cepa Viber,Whats App,Mesindzer i Fejsbuk bez stekanja i seckanja. Citao sam komentare za ovaj fon ovdje na sajtu. Nisu bas zlatni...
195 poruka od Sub, 17. Jan 2015. 20:12
• Bar,Montenegro : • Nokia E7-00 silver : • Sony xperia Z1 white
 Azimuth OffLine Moderator - Pon, 28. Mar 2016. 22:21
Korisnikov avatar
To sto si nabrojao, moze. Ok telefon, losa kamera, baterija kao nova nije Bog zna sta, los ekran (isprane boje), a ostalo je klasicnan Sony. Ja sam pre par meseci prodao jedan za 70€, ali je bio relativno ocuvan. Na displeju par ogrebotina, a ostalo kao novo. Pa ti sad vidi u kakvom je stanju taj i okvirno formiraj cenu.
11497 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • Note 8 DS
Pravila foruma
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 125 Posta ]  Strana «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Index boarda » Mobilni telefoni » Sony (Ericsson)