prebacivanje imenika sa jednog na drugi SE

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
dinofava
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 09. Jun 2006. 23:33

prebacivanje imenika sa jednog na drugi SE

Post od dinofava »

Da li moze da se prebaci imenik sa k750 na k800? Hvala
  • _________________________________________
    izmenio b_udder:: dopunjavanje do 100 karaktera

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Moze! :wink:
Udjes u imenik na K750>>Options>>Advanced>>Send all contacts>>Via Bluetooth,a za to vreme treba da ti je ukljucen Bluetooth na K800,potvrdis transfer i to je to! :wink:

snebivljiva azdaja
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 212
Pridružio se: Sre, 13. Dec 2006. 09:48
:: iPhone 14 Pro
Lokacija: DK

Post od snebivljiva azdaja »

A moze i preko infracrvenog porta (imaju ga i K750 i K800)... Ja sam tako prebacivala imenik s T630 na K600i.

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

dinofava, sve ti je lepo objasio McLaren, upravo tako je jedini i najbrzi nacin jer preko infrared porta cesto zeza....bt je najbolje resenje.... 8)
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

fifty
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 01:19

Post od fifty »

Skoro svima je jasno da se imenik moze slati preko IR-a ili BT-a... Nego, (nisam nista pokusavao) kako da sa T610 prebacim imenik sa telefona na W810 (kartica koja je u T610 ce ici u W810), tj, kako cu uspeti da udjem u meni kod T610 i da dodjem do opcije za slanje imenika, kad je izvadjena SIM kartica?

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Neces uspeti nikako da idjes u meni kad ti je izvadjena kartica! :P
Mozes da prebacis sve sa T610 na SIM karticu,pa onda te brojeve da prebacis na W810 sa te SIM kartice,ili,mozes da ubacis neku drugu SIM karticu u W810 i da pomocu "Send all contacts" prebacis direktno na W810,valjda si ukapirao! :wink:

fifty
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 01:19

Post od fifty »

McLaren, brate, sve sam ja to znao, nego sam mislio da se to izvede bez ubacivanja druge SIM kartice, kapis? U ostalom, na SIM staje 250 kontakta, a na fonu imam preko 300, tako da........??? :smutny:

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

A pa ne postoji drugi nacin,posto imas preko 250 kontakta jedini nacin ti je da ubacis drugu SIM u W810 pa onda.......
Znas vec kako dalje! :wink:

gandalf67
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 18. Dec 2006. 14:59

Post od gandalf67 »

Zašto imam utisak da nikome nije palo na pamet da to odradi preko PIM sinhronizacije na PC-ju? Jednostavno odradiš sinhronizaciju preko PC Suite-a (a može i bez njega) sa jednim telefonom, a onda priključiš drugi i ponovo odradiš sinhronizaciju i sve je prebačeno. Sve što mora da postoji kao preduslov jeste da na PC-ju imaš neki kompatibilan e-mail klijent, a prilično sam ubeđen da svi imate barem MS Outlook ili Outlook Express...

Iwan_kg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 14:38

Kako ne moze?

Post od Iwan_kg »

Moze i preko ic-a i bt-a samo je bt mnogo brzi i pouzdaniji. :D :D :D :D PoZz(a i McLaren je swe rekao)

tmedurec
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2006. 13:02
Lokacija: Hrvatska

Kako prebaciti kontakte s K800i na Satio???

Post od tmedurec »

Kupio sam Sony Ericsson Satio i odmah problem. Označim kontakte i stavim ih na slanje preko bloetootha s K800i na Satio i niošta. Pošalje mi samo 1 kontakt.
Kako da prebacim imenik s K800i na Satio???

Molim Vas pomozite.

geza
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 548
Pridružio se: Uto, 01. Feb 2005. 11:24
:: Moto G5
Kontakt:

Post od geza »

Instaliraj na komp program MyPhoneExplorer, kada ga instaliras povezi ga preko USB kabla sa K800i, u Dodatnim opcijama imas Napravi BackUp. Posle toga samo povezi Satio i idi na Ucitaj BackUp.

Odgovori