K750, diskusija, pitanja i odgovori

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

flashovanje u servisu ce resiti tvoj problem Slika
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

pheonix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 14. Mar 2007. 20:34

Post od pheonix »

Hvala vam puno, otici cu ovo koji dan u servis da fleshuje i prst u uho... i hvala vam za savjet za k610i jer sam pravo bio zagrijan da mjenjam... HVALA puno... Puno pozdrava iz Zenice

schonne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 31. Jan 2006. 14:39

Post od schonne »

majstori da li neko moze da mi kaze sta da radim sa dugmetom za slikanje nesto nece da slika. cesto mi se desi da ide prvo autofokus pa kad jos jednom pritisnem on opet fokusira umesto da slika

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

mislim da su ti malo kontakti otisli
pritisni jednom do kraja i pusti. .on ce sam fokusirat i okinu a ako to ne ucini moze bit i hardwerski i softwerski prob

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Ako sam te dobro razumeo ti prvo pritisnes dugme za slikanje do pola (znaci fokusiras sliku),pa onda jos jednom pritisnes dugme,a tako ne treba da se radi!
Znaci,treba da pritisnes dugme do pola i da drzis tako dok ne fokusiras sliku (pojavice ti se zelena lampica),i kad to uradis samo produzi pritisak dugmeta do kraja (znaci ne pustas dugme vec ga samo pritisnes dugme do kraja)! :wink:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ako si znao da uradis af i da slikas i dalje imas problem moguce je da je dugmence u pitanju,pogresno je leglo,pomerilo se itd...otvori ga pa vidi :wink:

ps: kimi pozdravljam onaj hand made sticky..korisno za gustere nema sta 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

rigmarole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 20. Feb 2007. 21:09

Konenkcija na internet preko kompjutera

Post od rigmarole »

Da li se moze napraviti konekcija na internet na telefonu da radi preko kompjutera? Ako moze, da li mi je za to potreban kabl ili moze i preko Bluetootha?

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

[eDo] napisao:Jer zna neko kako da stavim noviji drajver za cameru da mogu da zumiram na maximalnoj rezoluciji?Telefon je quick share.Kada udjem u skriveni meni software info dobijam Camera versions Camera curent:5.3.Da li moze nesto da se uradi da se stavi noviji sw?Ja sam updatetovao sa aplikacijom koja ide na cd-u uz tel i nije se nishta promenilo i dalje ne mogu da zumiram.
Ako ti je telefon novijeg datuma (mlađi od godinu dana otprilike) onda je CID 49. Džaba update softvera, nećeš dobiti zoom pri max. rezoluciji, a i zamena drajvera za kameru nije jednostavna, i opet ti ne bi omogućila zoom.

Ako ti je telefon stariji od godinu dana onda je CID 36 i možeš drajver da promeniš relativno jednostavno (što opet ne utiče na zoom), ali možeš i da staviš stariju verziju SW (npr R1BC002) koja podržava zoom u max. rezoluciji.

E sad, pogledaj u servisnom meniju koja ti je verzija SW. Takođe vidi da li se pojavljuje stavka "EROM version...." - ako se ova stavka pojavljuje onda ti je telefon CID 49, pa možeš da zaboraviš na zoom.
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

rigmarole moze preko bt'a i ne isplati se(progutace ti kredit za tren)...bilo je vec reci o tome..opcija 'trazi' na dnu ce ti pomoci :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

schonne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Uto, 31. Jan 2006. 14:39

Post od schonne »

hvala svima na odgovorima, dugme je ispalo iz lezista ili je napukla folijica ispod njega, rekao mi je serviser da se to desava tako da budete upoznati sa tim

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Dobro je da je samo to,sta je sve moglo da bude,dobro si i prosao! :D
fain2daniel napisao: ps: kimi pozdravljam onaj hand made sticky..korisno za gustere nema sta 8)
Hvala ti! :wink:

Tapazzirung
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 29. Okt 2006. 02:05

Post od Tapazzirung »

E ovako,pogledao sam dosta tema o velicini memorijske kartice koja se moze staviti ali teme nigde nisu zavrsene,tj.niko vise nije spominjao jer se moze staviti veca kartica od 1 GB i da li tel radi bez problema sa vecom karticom (ja bi zeleo od 2 GB)....

Softver koji imam na fonu je R1BC002 CID je 49 cini mi se..

Sad imam karticu od 512 MB koja radi savrseno,a imam mogucnost da stavim 2 GB,pa me interesuje hoce li biti nekih problema.....

kljaja
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 717
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 21:43
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od kljaja »

Tapazzirung, radi bez problema,ja imam od 1gb punu do kraja i ne koci uopste probaj pa vidi radice sigurno 100 posto...
SE P990i + 2gb Transcend Ulltra Speed bla bla...
N72 plus 128mb nije bas nesto al sluzi...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

schonne napisao:majstori da li neko moze da mi kaze sta da radim sa dugmetom za slikanje nesto nece da slika. cesto mi se desi da ide prvo autofokus pa kad jos jednom pritisnem on opet fokusira umesto da slika
Moze i softwere da bude problem, desavalo se to i meni...
btw. Je li, vama nije problem da se snalazite u temi gde se ne zna gde je kraj, a gde pocetak? Gde su pitanja, a gde odgovori? Bojite pitanja tamno plavom bojom.
"" i posle samo zatvorite sa /color u srednjim zagradama. Sve to imate gotovo u pregled poruke pod boja fonta
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Lobachewsky,mozda je bolje da odgovori budu obojeni nekom bojom (npr. plavom) jer ljudi koji postavljaju pitanja su obicno po prvi-drugi put na forumu tako da ne verujem da ce to bas svi raditi,a mi bi i mogli (valjda) jer smo ovde svaki dan!:roll:
U pravu si,bilo pi preglednije!;)
Znaci od sad (naravno ako se slazete:oops: ) bojimo odgovore plavom bojom! :)

Tapazzirung
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Ned, 29. Okt 2006. 02:05

Post od Tapazzirung »

Stavio sam karticu od 2 GB,Sony-jevu high speed pise na njoj....i cini mi se da brze radi od one 512 MB sto sam imao...... :?

u svakom slucaju...ja sam zadovoljan....veoma :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

McLaren napisao:Znaci od sad (naravno ako se slazete:oops: ) bojimo odgovore plavom bojom! :)
Ne slažemo se! Bez bojenja teksta, sem ako nešto baš baš baš treba da se istakne...

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

OK,onda nista od toga!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

...mada, bolje, preglednije i lepše bi bilo da "ima nešto od toga", dobar predlog, za mnoge teme.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Pretpostavljam da Miskoni to ne odobrava jer bi verovatno to dodatno opterecivalo i usporavalo server,iako je lepa zamisao!
Nego,posto definitivno nema nista od toga,da se vratimo temi! :wink:

Odgovori