nokia n70 i kompjuter

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
saka88rk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 03. Okt 2007. 20:29

nokia n70 i kompjuter

Post od saka88rk »

Kako da spojim telefon sa kompjuterom preko usb kabla? Probala sam, ali mi neide.... Molim za pomoc!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

saka88rk, imaš naravno Nokia Data Suit instaliran na kompu ili ne?
Ako imaš NDS a neće, probaj drugi USB port i neka taj drugi bude obavezno na ploči direktno a ne preko HUB-a ili front case.
Ako ni to ne pomaže uninstall NDS, restart kompa,pošto antivirus isto može da pravi probleme ti ga isključi dok ovo ne uradiš.
Tek onda install NDS i tek kada ti zatraži NDS prikopčaj tel na kabl.
Sačekaj, ne žuri, nekada je potrebno i 15tak sec da ga komp "vidi" pa i nekoliko priključenja telefona na kabl.
Sve to zavisi od verzije Win i koliko ti je zagušen komp.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

saka88rk, ako neznas gde mozes naci Nokia Data Suite(ja mislim da je ovo i Nokia PC Suite) onda ga skini sa ove adrese:
http://europe.nokia.com/A4144905 tu odaberes svoj model i skines program.
a ako si dobila cd uz njega na njemu bi trebalo da se nalaze sve potrebne instalacije za konektovanje na PC.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

saka88rk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 03. Okt 2007. 20:29

Post od saka88rk »

Eto, i ovaj problem je resen! Nisam imala NDS instaliran na kompu, pa sam ga skinula sa neta bas tamo gde je rekao i kljun. Posto nisam dobila cd sa mobilnim iako sam ga kupila u radnji, nisam znala sta da radim... Veliko hvala gameforce & kljun... Sada sve super funkcionise!

Zaključana tema