6700 mini opera??

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
shales
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 02:45

6700 mini opera??

Post od shales »

molim za malu pomoc..jel zna neko kako se podesavaju parametri na Nokiji 6700 za 064 mrezu da bi radila i mini opera? :smutny:

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

shales, imaš ovde ispod temu " Nokia 6300 i mini Opera", pa probaj nešto da iskoristiš odatle (ako ti se ne javi vlasnik 6700, ne znam koje su razlike u menijima).
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

shales
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 02:45

Post od shales »

hvala na savetu ali probao sam sve..posto sam imao prethodno 6500 slide..pa sam probao razne kombinacije parametara ali mi ne uspeva da osposobim Operu.. :(

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pa šta je tačno problem, samo Opera ne radi? Imaš "fabričku" ili si skidao sa neta? To su ti parametri, nema greške, ja sam imao 3 Access pointa u 6500s (Telenor, MTS, Promonte) i na svakom je Opera radila...
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

shales
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 02:45

Post od shales »

pa samo Opera..znam i ja sam podesavao parametre na mojoj 6500s i radilo je sve..ali sa ovim novim ne radi..malo je razlicito podesavanje.. :wacko:
mada i youtube kada otvorim nece da pusti klip..izbacuje subscribe to packet data first..??

shales
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 02:45

Post od shales »

uspeo sam..konacno..malo mozganja i sad sve radi..i you tube..u principu slicno je podesavanje..samo ima jos nekih opcija koje zbunjuju.. :D :D

Odgovori