6630 - problem sa mms i gprs-om

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
ivan22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 13:00

6630 - problem sa mms i gprs-om

Post od ivan22 »

imam problem sa gprs-om i mms-om, tacnije kada pokusam da se konektujem ispise mi na ekranu "Packet data: Authorisation
faild",a kada pokusam da poslajem mms izbaci mi "Message sending faild",a kada kliknem da details ispise "Multimedia: Message not found". Tel je skinut sa TIM mreze, ako je neko imao slican problem neka se javi, hvala unapred.
(Podeseni su parametri i za gprs i za mms, naravno obe usluge su aktivirane)

Djera
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Sre, 11. Jan 2006. 13:17
Lokacija: Kovin

Post od Djera »

meni je nokia 6630 sa TIM mreze radila savrseno.Pogledaj da li su ti sva podesavanja u gprs i mms na telefonu ok,a ako nisu onda nemam pojma,predlozio bih fles jer on u globalu skoro uvek resava sve probleme(kao reinstalcija windowsa na pc-u.)
nokia n80

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Djera, je l' ti radiš fleš svaki put kad nešto krene naopako? Postoji i format telefona, reset... :uhuh:

ivan22, najverovatnije nešto nije u redu sa parametrima ili nisi izabrao odgovarajući "Access point" za MMS i browser, proveri. Ako nije to u pitanju, probaj da pošalješ sebi podešavanja direktno sa Nokia sajta.

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Ja bih pre rekao da te opcije nisu aktivirane,jer svojevremeno sam se ja preganjao sa ljudima iz 064/065, oni kazu ukljuceno,ja kazem ne radi :),ako te ne mrzi odnesi fon do njih da ti 'nameste' onda nece moci da te zezaju...
6630

Odgovori