Zasto ne radi "brojac" postova?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Zasto ne radi "brojac" postova?

Post od tui profi »

Tek danas sam primetio, ali izgledu ipak medju prvima, da ne radi "brojac postova", tj. ja npr. jos uvek imam samo 26postova, (iako u medjuvremenu napisao sam jos 2-3 posta) ali vidim da je i kod ostalh isto "smrzao brojac"! Mene uopste ne zanima da li cu zauvek biti "novajlija" ili "slucajni prolaznik" :lol: , ali ako vec ima, onda zasto ne radi?
:P

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

meni radi brojac , evo bas sam proverio . :blinky:

da nije to nesto samo kod tebe tui profi ?

pa sta ima i veze sto si uvel "povremeni posetilac" . mislim , sta imas od toga ? vazno da te ljudi ovde znaju , pa makar bio i "novajlija" :wink:
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

Mozda ti se i brisu poruke ako ih pises tako da krse pravila foruma,tj. kad ti se obrise poruka imas i jedan post manje!
Btw brojac radi normalno! :wink:

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Koja je poenta te pesme da li si novajlija iili vip? Isti vrag, jedino da si moderator, e to vec cini neku razliku :D
5130+Koss the plug....

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

vlada1970 napisao:meni radi brojac , evo bas sam proverio . :blinky:
pa sta ima i veze sto si uvel "povremeni posetilac" . mislim , sta imas od toga ? vazno da te ljudi ovde znaju , pa makar bio i "novajlija" :wink:
Ja sam ovo primetio bas tamo, gde si i Ti pisao nekoliko postova, kod topica "mts: NETI=TOKI, a cemu se radi?!?" Ti imas konstantno 216 a ja (sad vec) 28 postova... Ako stvarno radi, onda zasto imamo kod svakog posta isti broj, kao da nismo napisali u medjuvremenu jos postova, ili ovo samo meni nije jasno? :oops: :D :D :D

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

brojac ti samo pamti kompletan broj postova . sad zapamti broj i napisi neki odgovor negde pa vidi da li se posle promenio 8)
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

Masterokrata napisao: Isti vrag, jedino da si moderator, e to vec cini neku razliku :D
Prvo da odgovorim Mclarenu: do sada mi nijedna poruka nije brisana, a samo jedna je izmenjena, jer nisam znao da je zabrenjeno citirati ceo post! A 100% nisam nikog vredjao, niti sam (namerno) krsio pravila foruma, to nije moj stil... 8)
A moderator necu da budem, bar ne takav kao Akki, koji je 06.06. stavio lock na topic Paravine (Novi Operater - VIP), a naveo je razlog, da kobajagi jos nisu krenuli sa radom, a 07.06. je pokrenu topic isti taj Akki (Vip mobile - Novi Operater), i postao jedan od najposecenijih topica!!! :disgust: :disgust: :disgust: A sad vec radi VIP mobile??? :blinky: :P To je po mom misljenju vec zloupotreba funkcije moderatora, ja im ne bih ni dao, da pokrenu post, nego da valjano rade svoj posao i da moderiraju postove! Inace meni je stvarno svejedno, da li sam "novajlija" ili "povremeni posetilac", ja cu biti uvek tu, na sajtu "Mobilnisvet" makar sa novim nickom: ovaj forum, a i sajt je naj u Srbiji! ;) 8) :D :blinky:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Jel su izdali bilo kakvo zvanično saopštenje pre onog koje sam citirao? Nisu ( sad čekam nekog cepidlaku koji će reći izdali su par sati ranije :lol: )... Jel postojala još tema o novom operateru? Jeste... Da li su članovi otvarali 100 novih tema pored te jedne? Jesu... Da li je otvaranjem te teme prekršeno pravilo broj 1 o novim temama? Jeste... Dakle, zaključavanje te teme je po pravilima, što se jasno vidi i svakom ko je bar jednom pročitao ista i nema IQ manji od broja patika je jasno, u koju kategoriju spadaš?

Drugo, kakve veze ima ko je pokrenuo temu i da li je posle ta tema najposećenija ili ne? I jel bitno da li su izdali zvanično saopštenje sat, dan, mesec ili godinu dana posle zaključavanja teme koja krši pravila foruma?

A to da bi ti zabranio moderatorima da pokrenu post je smešno i komentarisati... baš me zanima koji bi mentol bio moderator na tvom sajtu (ili na bilo kom) sem ako mu ne bi davao platu i doprinose... :lol:

I na kraju svako može u svakom trenutku poslati pp ili otvoriti novu temu sa primedbom na rad moderatora... :wink:

i btw, nije mi jasno što tebe dotiče to što sam ja zaključao temu koju je postavio Paravina, a on se ne žali, i što otvorih novu temu koja je najposećenija... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

tui profi
Banned
Postovi: 30
Pridružio se: Pet, 25. Maj 2007. 18:25

Post od tui profi »

Operator jos uvek nije zvanicno poceo sa radom, znaci moderator moze sve: lock za novajliju, pa da pokrene svoj topic, sa istom temom! Ako mislis da za to treba IQ... :P Cista slucajnost, da bas Ti si stavio lock na topic kolege sa foruma, pa pokrenu za nekoliko sati kasnije isti taj topic! Cestitam, svaka Ti cast, ako ovo je merilo inteligencije po tvom misljenju! Inace, ja nemam ama bas nista protiv tvojih postova, cenim Tvoje znanje, ali bar priznaj, da to ipak nije bio tako fer... :wink: I dalje cu da citam Tvoje postove, cak i ako mi brises sve postove i iskljucis me sa foruma, jer kao sto rekoh: ja cu biti uvek tu, na sajtu "Mobilnisvet" makar sa novim nickom: ovaj forum, a i sajt je naj u Srbiji! :P :)



Ako nakon svega neko misli kao Ti, da nemam pravo, evo za svakog i link Medija centra Vip mobile: http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/med ... /index.php! :blinky: Pozdrav svima i nek topic Akki-ja bude najposeceniji, ovo samo onako, uzgred, ako neko ne zna o cemu se radi! :wink: :D

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Uh... Dal' je moguće... :roll:

Danas sam baš raspoložen pa ću odgovoriti i na ovo... :D

Tred tvog kolege je zaključan jer nije bio u skladu sa pravilima, da je pisalo saopštenje koje sam ja naveo ostalo bi kao tema a tema u kojoj se do tada pričalo bi bila zaključana kao što je to sada slučaj. To se zove ‚‚moderiranje''. Nije uopšte bitno kada je izdato to saopštenje već da je to prvo zvanično saopštenje u kome se navodi ime i neki detalji vezani za novog operatera i shodno tome se tred otvara sa tim. Takodje nije bitno ko je tu temu postavio i koliko je ona posećena jer ja ili bilo ko da je to postavio nemam od toga baš ništa, sem ako neko ne misli da je big deal to što sam uradio cp vesti... :lol:

Lepo napisah da će se javiti neki cepidlaka koji će reći ono što si ti napisao u drugom postu... :roll: ( spojio sam postove, prvo sam napisao odgovor pa tek onda to uradio, drugi post je ono što je odvojeno ;) )

I nemam šta da priznam da nije fer kada je to protiv pravila foruma, ako se nekom ne svidjaju slobodno može da napusti sajt jer se ona moraju poštovati i važe za sve. A ja ti neću brisati postove, sem ako ne budeš kršio pravila posle par upozorenja, niti ću te isključiti sa foruma(čak i da imam tu mogućnosti ne bih to uradio) jer ne kapiranje poente i pravila ( ukoliko se ona nesvesno poštuju) nije za izbacivanje sa foruma... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

tui profi, brojanje poruka radi bez ikakvih problema. Neke poruke se brišu, a kada se napiše više poruka jedna za drugom u kratkom vremenskom intervalu, spajaju se u jednu. Počeo si sa jednim pitanjem pa si se nadovezao sa kritikovanjem moderatora potpuno neosnovano, što može da se tretira kao offtopic. Akki ti je dao sasvim lep odgovor i svako dalje polemisanje na ovu temu je bespotrebno.

Zaključana tema