nestajanje tema?!

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

nestajanje tema?!

Post od Mirko BGD »

Zbog cega nestaju nove teme i odgovori na iste??? Da li i administratori brisu ili je nesto drugo po sredi??? :x

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Vjerovatno brisu. :roll: A sigurno imaju i neki razlog... :roll: I ja sam to zapazio, ali prije ce bit da brisu nego da je neki bug u forumu... :roll:

boka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2004. 09:23
Kontakt:

Post od boka »

Brisu sve one odgovore ili teme koje u sebi sadrze neku adresu(http,ftp,wap) i brisu one teme koje vec postoje ili su slicne toj temi koja je napisana.I sa odgovorima je isto.
3220

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Sve sto mislim da ne treba da bude na forumu brisem, a ako Vam nestane tema slobodno mi se obratite za objasnjenje. Pozdrav.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Chovek je u pravu... :wink:
Ovde nekad ima previshe, u najmanju ruku, gloopih i nepotrebnih tema... 8) :D
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Crystal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2004. 13:51
:: Lumia 920
Lokacija: BG

Post od Crystal »

A sto ne postavite neki pravilnik :?: :mrgreen:
kolko sam ja videla ovde nema niceg slicnog sem tamo za MMS i GPRS podesavanja
NOKIA N8

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Bice definisani uskoro, nije do sada jer su se retko pojavljivali problemi. Mada i nema potrebe jer svakog korisnika obavestim kako treba da se ponasa i obrisem mu oko 1-2 posta u proseku i to je to. Bice, ali nije hitno.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Da, da, to bi trebalo da se uvede poshto se popularnost ovog sajta/foruma povecava, a dosta vremena bi oduzelo pojedinachno objashnjavanje... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ovo je strasno u proseku od 10 postova kojih postavim 9 mi nestane!!! pa nemoguce da sve sto ja napisem je glupo i budalastina, a tema koja se 5 puta ponavlja dilema izmedju nokia660 i 6230 ostane, necini li vam se to malo nepavedno??? :roll: :wink:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Kada budete plaćali postove koje dajete na forumu, onda možete da se žalite. Forum je takav kakav je upravo jer se sve što nije adekvatno obrisano. Kome se ne sviđa ovakva uređivačka politika može da potraži neki drugi forum jer mi ne pada napamet da bilo ko sem mene definiše šta se sme postovati a šta ne.

Prilagodite se, to je jedino što mogu da Vas savetujem.

Pozdrav.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

perica
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 20. Jan 2005. 20:41

Post od perica »

kalinicm napisao:Kada budete plaćali postove koje dajete na forumu, onda možete da se žalite. Forum je takav kakav je upravo jer se sve što nije adekvatno obrisano. Kome se ne sviđa ovakva uređivačka politika može da potraži neki drugi forum jer mi ne pada napamet da bilo ko sem mene definiše šta se sme postovati a šta ne.

Prilagodite se, to je jedino što mogu da Vas savetujem.

Pozdrav.
da li uopste treba komentarisati?
najvise na svetu mrzim komplekse i neprofeisonalnost, a kada to dvoje vidim od jednom onda mi, najblaze receno, skoci pristisak!

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Chovek je samo pedantan...
Ceshto je u pravu, a ponekad i ne, ali moze mu se... :mrgreen:
Ako ne mozesh da ga pobedish, pridruzi mu se; tj. ima i drugh foruma...
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja sam još pre shvatio da kalinicm želi da ovaj forum služi kao interaktivna help brošura posetiocima. I to jeste dobra ideja, samo je jedini problem što niko ovo neće da radi besplatno... Mi radimo za zabavu.... :mrgreen:
U susret novim izazovima...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

1. Održavam forum uvek ažurnim a ništa od toga ne zarađujem, samim time ne želim da trošim sate i sate svog vremena na duboko proučavanje svakog posta. Jednostavno ekonomičnost mi je #1 i uvek će biti. Na to se odnosio deo o plaćenju.

2. Nick je u pravu, Ludak takođe. S'tim što niko nikoga ne tera da učestvuje u forumu, svako bira sam koliko će i kada učestvovati.

Ja nudim ono što mogu, ako Vam to nije dovoljno Vi nađite gde jeste. Nemojte mene klevetati zato što ste revoltirani manjkom prava na sajtu. Da toga nema onda bi nastao haos, a tada bih forum verovatno i ugasio kao takvog.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Apsolutno se slažem sa Milanom, a i sa ostalima koji dosta vremena provode ovde i imaju kvalitetne postove. Pogledao sam mnoge forume, i ili je haos gde se i neko sposobniji teško snalazi, ili nema mnogo korisnog da se vidi - svodi se na blah-blah ćaskanje, mnogo šarenila, gomila opcija i tu se priča završava. Ovaj forum je jedan od najčistijih i retko se desi da neko ne pronađe ono što mu treba, puno problema i dilema je rešeno. Ima i kvalitetnih i korisnih stvari, a ono nepotrebno se čisti i sankcioniše. Pa svi su se bunili zbog onih 100 karaktera, a to je dovelo do toga da su ljudi stekli naviku da PIŠU i iznose neko svoje mišljenje, a ne da četuju u prazno. Neki su se naljutili i nema ih više, ali ostali uredni posetioci ne dolaze ovde bez razloga, zar ne? :wink:

outlaw
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Čet, 02. Dec 2004. 14:46
Lokacija: Kod žene u potkrovlju
Kontakt:

Post od outlaw »

Slažem se sa "glavešinama" :D

Ovde sam našao odgovore na nekoliko pitanja koja su me interesovala, bez glupih komentara i prepucavanja.

Član sam foruma Benchmark gde je politika još strožija nego ovde, ali i to opravdavam. Ipak je ovo forum kako da kažem "tehničke" prirode, znači sve vezano za mobilne telefone. Šta mene briga da li je neko danas jeo grašak ili boraniju za ručak?! :D

P.S. I ja vodim forum (relativno uspešno) i znam kako je biti mrdorator :D i administrator, momci, samo tako nastavite, svaa čast! :wink:
Dobrodošli na najluđe diskusije na Internetu - www.zafrkancije.co.yu/forum

Slay
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 16:59

Post od Slay »

Postovani Admine, Vas pravedni gnjev ocigledno izazvan time sto ne dobijate novac ili ga pak dobijate malo za dobro obavljen posao, sme u nacelu provejavati kroz Vase privatne razgovore ali se NIKAD, NIGDE I NI PO KOJU CENU ne smete tako obracati posetiocima od kojih zivi sajt. U srpskom jeziku postoji i previse reci, i sada Vas molim da za razliku od proslog puta izaberete one prave, jer ne vidim da Vas je posetilac bilo cime u svom pitanju uvredio a samim tim nije ni rodjena potreba da se na ovom forumu komunicira tonom kojim Vi to cinite. Posao 5 PR 0

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Kada Vi budete imali svoj sajt i kada ja budem od Vas tražio savet, onda Vi možete da meni solite pamet šta i kako treba da se radi. Trudim se da radim svoj posao maximalno dobro, a PR ostavljam za modne revije i slične delatnosti. Ocenjivanje Vam je krajnje nepotrebno jer Vi niste merodavni da o tome govorite. Nemam ja vremena da se bavim forumom u meri kojoj Vi to očekujete, iako za to ništa ne plaćate, jer imam i previše posla; ali taj isti forum nije zapušten i beskoristan već svakodnevno ažuriran. Kao što znate mobilnisvet.com je sajt a ne samo forum, kada Vi budete održavali toliki sajt i komunicirali sa tolikim brojem firmi onda ću Vam ja tražiti dlaku u jajetu. Niko nije savršen, ja radim šta mogu. Mislim da sam korektan i nepristrasan u najvećem broju situacija i to je meni dovoljno.

Važan savet:
Ako Vam se ne sviđa ovde, niko Vam ne brani da nas zaobiđete i odete na bolji forum gde ćete imati sva svoja prava koja ovde očigledno nemate jer je admin neki tamo kreten pun kompleksa i zato stradaju posetioci.

Neću se više zamarati odgovorima, ko je ukapirao o čemu pričam postupiće po savetu.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ma nema ljutnje....ne znam ko se bunio...ali mislim da sajt kao i forum su iz dana u dan sve bolji...
svaka vam chast....i mislim da neki treba vishe da cene vashe vreme i strpljenje...
I mislim da ste bili krajnje korektni i da ste uvek saslushavali sve nashe predloge i sugestije.... :wink:
Nemojte toliko da se preopterecujete nekim komentarima...a kome se ne svidja ovde...zna se...
Svaka vam chast...samo tako nastavite.... :wink: :!:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Ceo sajt je prva klasa nema sta.Ja se sa Milanom slazem.Vecina stvari je odradjena maksimalno korektno.A kome se ne svidja nek nadje neki drugi sajt pa tu nek radi sta hoce ili nek se pomiri sa pravilima sajta.Milan svakog novog korisnika upozna sa pravilima, obrishe mu dva tri posta, upozori ga. Ako korisnik poshtuje pravila sve je uredu.Ljudi cenite malo vise rad i trud koji su ulozeni da se ovaj sajt dovede do onoga sto sad jeste!!I ti SLAY malo ga pretera!!!!!Shvati kako je tako je i nece se menjati!!!!NE VREDI SE PREPUCAVATI!!!
Black Sabbath!!!

Odgovori