strucnjaci sta vam je?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Slay
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 16:59

strucnjaci sta vam je?

Post od Slay »

Nisam bio na ovom sajtu mesec dana. Malopre sam trazio neke odgovore na strani nokia 6230 i shvatio da postoje samo pitanja i da vise niko ne odgovara ljudima koji se preko ovog sajta pokusavaju informisati o modelima i mogucnostima aparata (zbog cega ovo i jeste najbolji sajt za mobilne telefone) jer kao sto znate zvanicna specifikacija je nista prema necijem iskustvu. Malo sam se zacudio pa dodjoh ovde da vas pitam gde je nestao taj lepi obicaj?

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Hm... Odakle ti to... Dobro, ima tema bez odgovora, ali takva pitanja su sigurno ili vec postavljana, ili nejasna ili tako nesto ne znam... :wink:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da,trudimo se da odgovorimo svima,da damo predloge idt...

Shto kaze stefank ima tema koje su ne odgovorene,ali verovatno vec postoje iste pa zato...

A i nisu svi tu sad su svi malo u guzvi tako da....ali trudimo se da niko ne ostane uskracen odgovora... 8)

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Hehe

Neki su se sami pronasli kao strucnjaci :P
Ja bas i nisam primetio takve teme, jedino ako su pitanja glupa ili je na njih vec odgovoreno

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Čovek ne misli na forum, već na stranice za pojedine modele telefona... Delimično je u pravu, a razlog je što se većina aktivnijih posetilaca brzo preseli na forum, pa se zaboravljaju te stranice sa utiscima. One u stvari i nisu namenjene da se na njima postavljaju pitanja i daju odgovori (to je funkcija foruma), već da postojeći korisnici tih telefona iznesu utiske o uređajima koje koriste, kako bi potencijalni kupci imali što više razloga za ili protiv kupovine. No, to većina prolaznika (koji tamo i postavljaju takva pitanja), ne zna (ili im treba vremena da ukapiraju da za takva pitanja postoji bolje mesto) pa se zato tamo i postavljaju razna pitanja.
Ja povremeno posećujem neke od tih stranica (3650, 3660, 6600) i trudim se da odgovorim na poneko pitanje, a ne bi bilo loše da i vi ostali to povremeno činite na stranicama telefona koji su vaše polje interesovanja...
Savet administratoru i moderatorima - možda ne bi bilo loše da se tamo u pravilima postavi obaveštenje da se ne postavljaju pitanja, odnosno, da za tako nešto postoji forum. Možda vam se čini banalno, ali i ja sam pri nekoliko prvih poseta visio na stranici mog telefona i tražio odgovore jer jednostavno nisam znao da je forum mnogo bolje mesto za tako nešto. Nisu svi vični Internetu i forumima (bar na početku "surf karijere") i zato treba napisati negde i objasniti ljudima gde se šta radi... Ovako se na tim stranicama formiraju nepotrebni mini forumi, pored već postojećeg i daleko efikasnijeg i posećenijeg, a učesnici se razvlače na više mesta, što ovom forumu sigurno smanjuje broj potencijalno novih aktivnih učesnika (na duže staze) i dovodi do situacije da na njemu učestvuju manje-više isti ljudi, što stvara monotoniju...

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Neka postavljaju pitanja, nije problem pošto se sva pitanja markiraju za brisanje u roku od 14 dana od postavljanja pitanja a u arhivi ostanu samo odgovori na ta pitanja. To je dobra stimulacija jer onda posetioci znaju šta muči korisnike i buduće vlasnike aparata i u tome im pomažu.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori