kako bi bilo lepo

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
R91
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 19. Maj 2005. 09:49

kako bi bilo lepo

Post od R91 »

kako bi bilo lepo da mogu telefoni da se sortiraju onim redom kako izlaze tj. kako se pojavljuju, jer ovako kad bukvalno nemate uvida sta kako izlazi i moze da vam promakne nov telefon, \\ :| :| :|

kao sto je nekad bilo kako koji izlazi tako zauzima prvo mesto na listi
:roll:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Biće to vraćeno, ali treba malo vremena da se baza popuni novim modelima da bi to radilo. Koncepcija će biti da će poslednjih 5-6 modela biti u samom vrhu, pa onda ide lista svih telefona sortiranih po imenu. Takođe će isti fazon biti primenjen u brzoj navigaciji, sa desne strane specifikacije telefona. Malo strpljenja, biće odrađeno i to.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

R91
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 19. Maj 2005. 09:49

Post od R91 »

ok... super,
mada je po mom misljenju stara koncepcija sortiranja telefona bila nabolja, tj najpeglednija.

pozdrav

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Ne slažem se, jer je onda teško naći telefon po imenu. Vama koji znate kada je tačno telefon na tržištu možda jeste lakše, ali ste Vi manjina nažalost. Sajt mora da bude što lakši i razumljiviji. Videćete kada se odradi ova ideja da li Vam je to ok.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

R91
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Čet, 19. Maj 2005. 09:49

Post od R91 »

pogledaj kako je super klasificiranje na http://www.gsmarena.com/nokia-phones-1.php

mada vec zante verovatno :-)

pozdrav

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Bilo bi mnogo bolje kada bi ste ubacili search na home page (a moglo bi i na svim ostalim stranama) jel' bi se tako mnogo brze i jednostavnije pristupalo zeljenim mobilnim telefonima.
Takodje bi odlicno bilo da uvedete opciju UPOREDI gde bi moglo da se uporedjuje specifikacija 2 ili vise modela.
Bilo bi lepo kad bi postojali neki e-mailovi preko kojih bi dodatno mogli da vas kontaktiramo, i ovaj forum je odlican, jer je dostupan svima ali i ono bi bilo dobro...
To bi bas bilo odlicno i bili bi stmnogo blizi savrsenstvu...
Inace, ne znam dal' postoji bolji domaci saj to mbilnim telefonima...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Kritika primljena k'znanju. Pretraživač je planiran, kao i kontakt polja. Što se tiče upoređivanja, i to će biti ali ne znam kada tačno.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Odlicno bi bilo kada bi ta search opcija mogla da pronalazi i teme po forumima jer su teme na forumima manje vise nepregledne. Dobro, sortirane su po kadalozima, ali u jednom katalogu ih ima 30 pa dok ja pronadjem koju zelim... pa mozda nije u tom, mozda je u kaficu recimo... pa onda i tu mora da se trazi, a tu ih ima na vise strana.... :blinky: :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Lobachewsky napisao:Odlicno bi bilo kada bi ta search opcija mogla da pronalazi i teme po forumima... ...pa onda i tu mora da se trazi...
Izgleda da ti je upravo promakla opcija Traži u dnu foruma... ;)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Miskoni tu f-ju foruma izgleda da niko ne vidi... :roll: jednostavno treba da se takve teme odmah brisu i da se na njih ne odgovara...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ja stvarno ne znam... :unsure: Možda svi očekuju da treba da piše Search, pa im ovo Traži promakne..? Ili klonirati ceo donji bar sa opcijama i gore na vrh, biće svakako uočljivije. :wink:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Mislim da im ne promakne to zbog toga sto je prevedeno... Mogutje je da je to posledica toga sto je bar sa opcijama dole, ali mislim da je to ipak posledica lenjosti i bezobrazluka u neq ruq... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ja mislim da bi najbolje bilo da se obrisu poslednjih 6 postova, jer tu prestaje razgovor i pocinje omalovazavanje... Pitao sam dal' postoji opcija trazi (search), odgovorili ste mi jednom porukom da postoji i to je to. Hvala na tome. Svaka druga poruka je visak jer sam pitao "dal' postoji", a ne "sta mislite i zasto?" i mogu biti samo omalovazavajuceg karaktera. Malo se vise postujmo...
A Miskoni, sto se tice onog da se iskopira donji bar i gore mislim da je to odlicna idja, jer bi tada te funkcije mogle da se rade cim se stranica ucita, bez listanja na dno str.
akki, opsteno...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

lobachewsky, nije omalovazavanje... jednostavno prica, a videtjes ako ostanes duze na forumu koliko puta se desavalo da se otvore 2 topica jedan ispod drugog sa jako slicnim pitanjima... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori