Jeftin mobilni u oglasu ali zato ga nema u radnji!!!???!!!

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
LazaKamikaza

Jeftin mobilni u oglasu ali zato ga nema u radnji!!!???!!!

Post od LazaKamikaza »

Mislim bre :evil: , ovo nema smisla, vec koji put zovem npr. Pin-Soft radnju posto su oni u mnogim telefonima kao najjeftiniji, a oni mi kazu kao bilo pa nestalo a nije tacno jer zovem medju prvima. Pa moze li se tome stati na kraj - ima i postenih radnji ali ne mogu da dodju od ovih muvatora na prvo mesto a mi za dzabe lutamo da nadjemo najeftiniji telefon, bre!?

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Prijavite nam sve sto primetite na "brza poruka adminu" i reagovacemo na svaku informaciju. Nase trziste je slabe kupovne moci, tako da firme ne lageruju odredjene modele. Trudimo se da sve neregularnosti vezano za cene ispravimo, ali to nije u potpunosti moguce jer mi takve informacije dobijamo od radnji sto nismo u stanju da proverimo. Ukoliko neko planski laze za cene, njegov staz na sajtu ce biti kratak i nece moci da se na isti vrati kada bude izbacen. Radimo sve sto je u nasoj moci, ali izgleda da ni to nije dovoljno.

Prijavite nam sve sto Vam smeta i mi cemo sigurno reagovati, ne mozemo reagovati ako ne znamo sta Vas muci.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

toto

podrzavam

Post od toto »

Slazem se da vam je spisak prodavaca koji reklamiraju najjeftinije modele, a u stvari ih nemaju, potpuno besmislena. Prica oko lagera je njihov problem, neka propadnu ako nisu sposobni. Predlazem da se nakon tri prituzbe o laznom lageru (proverene naravno) kazne opomenom od jednog meseca van liste za sve telefone, a ako se stvar ponovi jos jednom kaznu povecati na tri meseca. Mislim da je ova vasa lista njima velika reklama, ali sramota je kako je neki zloupotrebljavaju. Konkretno, mene su sedam dana zavlacili iz Pina: bice sutra, bilo je pa nestalo bas malopre, nazovite telefonom, ja nazovem i kao ima, i kada odem nema, ko vam je rekao da je danas stiglo,... bruka!!! A opet, ako je adminima neko iz Pina i slicnih brat od tetke, tesko cemo mi posetioci sajta imati koristi...

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Zna se da bukvalno sve firme lazu za cene u Halo Oglasima,

Mobilni Svet je bio malo pouzdanije mesto, ali izgleda da su i ovde namerno poceli da lupaju cene u cilju nasilnog privlacenja kupaca... :evil:

Nije uopste posteno na kupce koji dolaze iz provincije...
Oni pogledaju npr. ovde cenu, dodju u tu radnju da bi im rekli nemamo taj model, ali imate ver sa srpskim ona je 20 eur skuplja. 8O
I sta ce onda covek, da se seta po Beogradu i da trazi dalje,
a ne zna kuda da trazi....

To u najboljem slucaju mogu da kazu da nemaju taj model,
nego samo srpsku ver. Za radnje ubacivanje srpskog na veliko je 30 din
po telefonu, i nije to razlog razlike u ceni, nego eto da bi se razlikovao tel
od onog oglasenog.

U oglasima je vec standard Nok 3410.................55
Nok 3410 srp...........HIT!
Znaci to je provereno prevara. Nokiu 3410 za 55 eur provereno nema,
a ova sa srpskim ne pise cena....Nju vam kazu tek kad dodjete kod njih.
Cak i preko telefona kazu manju cenu. Tako da im to stalno prolazi.
Postigli su cilj, privukli su musterije. Svaki drugi, traci ce kupiti kod njih telefon.

Sramota je sto su poceli sa nadmetanjem u lupanju cena i ovde...

Milene, stvarno ces muke imati sa tim... Cak ni proveravanje telefonom slabo pomaze, tj. moze toliko da pomogne da se izbace cene nepostojecih telefona, tj. telefona koje uopste nemaju, ali su lupili cenu da bi bili prvi na listi prodavnica....SRAMOTA.

Jedino da posaljes nekog koga ne poznaju u par prodavnica da provei jel stvarno imaju te telefone, pa ako ih upecas, onda odlucis sta ces sa njima...
Svakako mozes sve blagovremeno lepo da ih obavestis da to ne rade,
e sad, da li ce uroditi plodom zavisi samo od njihove korektnosti... :roll:

Pozdrav...
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

Nikolaaa

Post od Nikolaaa »

Slazem se s toto-m treba da za tri greske dobiju ZUTI KARTON :( a za sledece tri CRVENI :oops: i vidimo se.

I ja sam hteo da kupim n-gage kad je bio 140 eura i nazovem prvu firmu sa spiska "NESTALO" drugu "NESTALO" u trecoj nije nestalo ali je bio 175 eura. To stvarno nema smisla. :mrgreen:

LazaKamikaza

nazalost a moglo bi svima da bude od koristi

Post od LazaKamikaza »

Primer: Promenjena cena se pojavljuje na sajtu (obaska sto je tu kao i datum i vreme azuriranja) pratim, znam da je juce bilo skuplje - zovem na samom otvaranju radnje i odgovor je Nemamo!? Ej ljudi pa nije to lebac pa da se proda tri komada u prvoj minuti. Ili ima li smisla staviti cenu mobilnog kojeg imas samo jedan komad pa posle par minuta kao nemas ni taj jedan komad... Izgubice se svrha vrlo dobro zamisljenog i vrlo korisnog sajta zbog levaka koji ne znaju da cene to sto su mnogi dosli bas u njihovu radnju... a kad se procuje da su muvatori nece ni njih ni ovaj koristan sajt vise oprati ni Sava ni Dunav.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Drago mi je da ste se uključili u raspravu.

Da prvo odgovorim na par konstatacija dole rečenih:
A opet, ako je adminima neko iz Pina i slicnih brat od tetke, tesko cemo mi posetioci sajta imati koristi...
Niko nema povlašćeni položaj! Niti će ga ikad imati, to garantujem!
U oglasima je vec standard Nok 3410.................55
Nok 3410 srp...........HIT!
Znaci to je provereno prevara. Nokiu 3410 za 55 eur provereno nema,
U startu je eliminisano oko 30-40% radnji koje upravo igraju na foru lažne cene. Da budem jasan, prvi filter očiglednih foliranata je urađen. Zbog toga Boris tvrdi da su cene nešto bolje nego u oglasima.

Druga stvar je da neke radnje daju lažne cene u oglase a meni daju prave (što se i sam uverim kada uporedim), tako da sa te strane i tu ima poboljšanja.

Slazem se s toto-m treba da za tri greske dobiju ZUTI KARTON a za sledece tri CRVENI i vidimo se.
Ne može se baš na ovaj način raditi, mada logika bi trebalo da bude slična.

(obaska sto je tu kao i datum i vreme azuriranja)
To jeste tačno vreme promene cene, mada desi se da se promeni par cena samo pa ažuriranje važi za ceo cenovnik.

Izgubice se svrha vrlo dobro zamisljenog i vrlo korisnog sajta zbog levaka koji ne znaju da cene to sto su mnogi dosli bas u njihovu radnju... a kad se procuje da su muvatori nece ni njih ni ovaj koristan sajt vise oprati ni Sava ni Dunav.
Mislim da je poprilično ključan problem vezan za cene, a moje će biti da ses dobro zapitam šta i kako dalje. Mora se rešiti, tj. svesti grešku na manje od 10% ukupnih cena. S'druge strane, namerno sam postavio telefone direktno pored svake cene da biste mogli da to i lično proverite, pa čak i da okrenete sve firme neće Vam trebati više od par minuta.



U svakom slučaju, sve što primetite mi pošaljite na "brza poruka adminu" i reakcije će sigurno biti. Ukoliko želite odgovor na Vašu sugestiju, obavezno ostavite mail i biće Vam odgovoreno najčešće u toku dana.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori