Najjeftiniji telefon koji otvara pdf i word fajlove???

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
dusko_j
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sub, 26. Feb 2011. 18:06

Najjeftiniji telefon koji otvara pdf i word fajlove???

Post od dusko_j »

Koji telefon koji otvara pdf i word fajlove da uzmem? Nisu bitne ostale opcije, kamera, ekran... :unsure:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Неки старији симбиан модел....
Може н73 за 40ак евра или неки сличан.
Слобода или смрт

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

N73 ima mogucnost da otvara ali na kraju se meni to svodilo samo na mogucnost....bas je bilo sporo otvaranje word fajlova a pfd nisam ni pokusavao,ali dobro,za ono vreme kad je izasao N73 je bio keva. :)
Recimo kad bi nasao neki E60 ili E61....... :?
Ne znam koliko si ogranicen budzetom?
Nokia Lumia 1520

djoni
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 06. Jun 2010. 10:59

Post od djoni »

Kao sto je napisao Adams, neki telefoni imaju mogućnost otvaranja pdf fajlova, ali to je za neku praktičnu upotrebu skoro neupotrebljivo.

dusko_j
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sub, 26. Feb 2011. 18:06

Post od dusko_j »

Pa do nekih 100-150 evra mogu da izdvojim...Ali mi je bitno da stvarno radi i brzo otvara fajlove...Za N73 znam da mu treba vecnost da otvori word fajl....

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Рекао си најјефтинији :roll:
Погледај по огласима Самсунг и5700, може за 130е да се купи а брз је, екран му је ок величине а програм за офис можеш да бираш.
Слобода или смрт

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

Podrzavam bestboyev predlog,pogotovo sto ce ti citanje mnogo biti lakse na toucscreen telefonu.:)

dusko_j
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sub, 26. Feb 2011. 18:06

Post od dusko_j »

Pa ja bih da prodjem sto je jeftinije moguce, ali ako ne moze, dacu i malo vise para..:D Hvala svima na predlozima...;)

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

slazem se sa bestboy, samsung spica je odlican telefon, otvarace PDF ko lud, i ne samo sto ce da ih otvara, nego ce da ih i edituje, uz odgovarajuci program... :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Ako neces ts moze da se nadje neki iz nokiine E serije,recimo kad bi nasao neki polovan E71 za te pare,manji je ekran ali prilicno je pouzdan.....
Nokia Lumia 1520

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

Na Limundu imas par windows mobile telefona povoljno, trenutno LG ks20 koji sam imao i mogu da kazem da je dobar za te pare odlican, mozda da potrazis htc 3300 ili neki winmob Qtek s200 srednje klase ne bi trebao da je skuplji od 50-70evra obzirom na cene androida...
android ili wp8 ?

djoni
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 06. Jun 2010. 10:59

Post od djoni »

Dusko, ako ti je otvaranje pdf fajlova važno, pre nego što kupiš telefon za tu namenu, bolje proveri na ponuđenim telefonima kako to izgleda. Mislim da ćeš biti VEOMA razočaran. Većina telefona ne može kvalitetno da barata sa većim pdf fajlovima, a pošto pdf format ne podržava skaliranje, veličina ekrana je od izuzetnog značaja (tako da touch telefoni tu imaju prednost).

Odgovori