Koji telefon kupiti?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Koji telefon kupiti?

Post od cvoruga »

Niko sem Garija mu nije napisao ništa konkretno.
Niste mu odgovorili za appove koje je pitao, niti za kameru i bateriju, iako Enemoon i miodrage imaju 550 u svojoj bližoj okolini.

Što se vređanja tiče, Enemoon je izvređao Psya a ti si to podržao na Benču.
TosaNS napisao:Tvoje neargumentovano pisanje nanosi štetu forumu ali to je valjda OK ...
Citiraj moje neargumentovano pisanje.
Lažeš non stop, više puta si uhvaćen u laži, ae sad citiraj moje neargumentovano pisanje i dokaži da ne pišeš napamet i da ne lažeš.
U suprotnom zaslužio si ban jer si baron.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji telefon kupiti?

Post od гари »

Mislim ipak da nisi u pravu što se tiče administracije na ovom forumu. (Ovo sam napisao Sugaru, a dok sam napisao ovo objavljena još tri posta.)

I hajde sad stvarno da prekinemo sa prepucavanjem, sve je već rečeno, ova rasprava drugu partizanu već ništa ne pomaže. Taman prestali sa prepucavanjem, i sad u ovoj temi opet počeli. A mislim da može tačno da se vidi od kojeg pojedinca je počelo, ali hajde da ostavimo to po strani. Samo se trudite da pišete što umerenije, niti je Windows Mobile sistem bez mane, niti je nefunkcionalan sistem, to nam je svima jasno.

Rekli smo čoveku i za aplikacije, i on će sad sam odlučiti.
cvoruga napisao: Niste mu odgovorili za appove koje je pitao, niti za kameru i bateriju, iako Enemoon i miodrage imaju 550 u svojoj bližoj okolini.
Ovo jeste, pitao je čovek za bateriju i niko ništa nije rekao. Ne aludiram da je odgovor na to pitanje ovakav ili onakav, nego je pitanje prošlo neprimećeno zbog svog prepucavanja. I mogao je neko da okači koju fotografiju u temi slike sa mobilnih telefona.

A za aplikacije, kritičan nam je bio Facebook, i neko je rekao da mu Facebook dobro radi, ali zeza Messanger. Neko je rekao i da je zadovoljan sa Fastbook aplikacijom, ali ne u ovoj temi, s tim da je to bilo nedugo nakon instaliranja iste.

Sent from mTalk on Windows 10 phone
Poslednja izmena od гари u Pon, 07. Nov 2016. 12:12, izmenjeno 1 put ukupno.

Enemoon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 25. Sep 2016. 22:08
:: Xiaomi Mi 9T Pro

Re: Koji telefon kupiti?

Post od Enemoon »

cvoruga napisao:
Što se vređanja tiče, Enemoon je izvređao Psya a ti si to podržao na Benču.
Druze ,kad vec glumis ass-ovog advokata,zamolio bih te da mi kazes,kako sam ga to uvredio?Vi optuzujete i vredjate i sebi dopustate previse,jedino ako mislite da cemo ostati nemi na vase nebuloze i uvrede pa vam je i nasa odbrana uvreda?Nikom nisam rekao ni da je lazov,ni da nije normalan niti bilo sta od arsenala uvreda koje vi koristite,nije to moj nivo,ipak sam ja gospodin.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji telefon kupiti?

Post od Azimuth »

A da zaključam temu zbog ovakvih gluposti? Dokle mislite da se prepucavate?
Što se pisanja na forumu tiče, ovo je pre svega forum a ne čet gde se sve svodi na par ljudi koji pišu kilometarske postove i gde se komunikacija odvija između samo tih ljudi. Druga bitna stvar jeste objektivnost. Ako i kako nešto radi ili ne radi, to i napišite. Nikome neće pasti kruna sa glave zbog toga, a čisto sumnjam da je neko od vas plaćen da govori besmislene stvari ili ne napiše pravo stanje stvari. Razumem da svako daje pare za telefon za koji misli da njemu najviše ili najbolje odgovara, ali to nikako ne znači i ne sme da znači skrivanje mana ili nedostataka i time direktno dovođenje u zabludu i trošak nekoga ko se pomučio da skupi te pare za telefon za koji se interesuje.

Molim vas po poslednji put da pazite šta pišete, gde pišete i kako se obraćate jedni drugima. U poslednje vreme je od foruma nastao cirkus.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Koji telefon kupiti?

Post od TosaNS »

Ubedili ste me, definitivno se dalje više neću oglašavati,a o argumetima Čvoruga drugi put jer bi moj post opet bio kilometarski pa da ne stvaram cirkus ja se udaljavam iz teme verovatno i sa foruma na neko vreme, a vi i dalje nastavite da pišete gluposti ja sigurno u tome ne želim da učestvujem, pozdrav
Poslednja izmena od TosaNS u Pon, 07. Nov 2016. 12:53, izmenjeno 1 put ukupno.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji telefon kupiti?

Post od Green »

Pa evo, jedan od krucijalnih nedostataka, bagova, kako god, Win sistema da se isti zaobiđe u što većem luku. Nemogućnost skidanja attachment-a. Čak se i ne vidi da je poslat. I to bi onda kao trebao biti nekakav "biznis" operativni sistem... :roll:

srđan obradović
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 442
Pridružio se: Uto, 13. Maj 2014. 15:35
:: microsoft lumia 532

Re: Koji telefon kupiti?

Post od srđan obradović »

Green napisao:Pa evo, jedan od krucijalnih nedostataka, bagova, kako god, Win sistema da se isti zaobiđe u što većem luku. Nemogućnost skidanja attachment-a. Čak se i ne vidi da je poslat. I to bi onda kao trebao biti nekakav "biznis" operativni sistem... :roll:
nije mana windows operativnog sistema nego tvog uređaja, podešavanja ili čega već. meni radi ok. exel, word, ppt... nekad je sporije zbog mreže ali skida i radi normalno. svi ti bagovi su "veliki" ali će sigurno biti popravljeni. androidov najveći bag a to je spoooooroooost u budget segmentu se nikada neće popraviti jer onda niko ne bi kupovao high end. ja sam win phone uzeo na slepo jer mi je dojadio android i nisam se pokajao i uzeo bih L550 bez razmišljanja, a njegovo je da odluči, dobar je i huawei, k'o samsung:)

Sent from Windows 10 PC
lumia-lumia-lumiaaaaa-lumia-lumia-lumiaaaaa

Enemoon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Ned, 25. Sep 2016. 22:08
:: Xiaomi Mi 9T Pro

Re: Koji telefon kupiti?

Post od Enemoon »

Nekom nešto ne radi,ko zna zbog čega i odmah se javljaju nadobudni da to predstave kao problem Os-a i svih korisnika istog.Žalosno.

Sent from mTalk

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji telefon kupiti?

Post od гари »

Green napisao:Nemogućnost skidanja attachment-a. Čak se i ne vidi da je poslat. I to bi onda kao trebao biti nekakav "biznis" operativni sistem... :roll:
Majko mila, ovo ako nije laganje i dezinformacija, nije ništa. Ovo je ono "opisivanje stanja" kakvo mnogima smeta. Ta mogućnost RADI. A to što ti kažeš je prisutno samo u mejlu od MTSa iz nekog razloga. Sigurno ima veze sa načinom na koji se šalje. Kako neko da ćuti nakon što napiše neko ovakav post. :lol:

I nadam se da Toša ipak neće odlaziti sa foruma.

I što se tiče Windows telefona, svako ko ne želi da daje stotine evra baš telefon bi trebao da se nada da Windows Mobile bude skroz doveden u stanje u kakvom treba da bude, i da bude rasprostranjeniji. Ovo je tuga kako su ljudi prihvatili da iole dobar smart telefon mora da košta ovaj onako puno.

Pa trebalo bi da je i 500MB RAMa dovoljno za te osnovne stvari koje mi koristimo - ali Google se bahati. Daj, da to nije dovoljno za mejl, društvene mreže, YouTube, chat aplikacije, i slično.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Koji telefon kupiti?

Post od bata bogdan »

Dobar sistem za 0,5% pošto udela u svetu u svetu mobilnih smart telefona...
Da je toliko dobar os, sta mislis ljudi to nebi prepoznali?
Ne, 99% korisnika smart telefona je neupućena o ne zna šta valja a šta ne... Vi ste ovde retki pa nas prosvetljujete, sta bi mi da nije vas ovde par...
Hvala vam na objektivnosti :)

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
Huawei

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji telefon kupiti?

Post od гари »

Ne nego većina uzima šta vidi kod operatera. Mali deo istražuje i prati dešavanja vezano za telefone. A već smo ovo hiljadu puta prežvakali. Mnogo većem broju ljudi bi odgovarao Windows zbog manje zahtevnosti i niže cene, pri čemu radi sve za šta koriste i Android.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Koji telefon kupiti?

Post od bata bogdan »

Ti znaš šta bi većini odgovaralo? Sad si i psiholog wp :)
Ajde bre, svako za svoju potrebu kupuje sta mu odgovara i koliko para ima...

Gesendet von meinem VIE-L09 mit Tapatalk
Huawei

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji telefon kupiti?

Post od гари »

A ti znaš da nekome treba customizability Androida i sve ostalo... :lol: Izgleda da nisi svestan koliko je i mlađih ljudi koji bi samo da nameste telefon, i da on radi nekoliko elementarnih stvari.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Koji telefon kupiti?

Post od djole1989 »

Nije mi jasno kako win posle toliko godina ne moze da resi problem sa aplikacijama, sto ms ne plati facebooku viberu i jos par aplikacija da naprave upotrebljive aplikacije i sa istim interfejsom kao na ios i android platformi i da to radi...bar za one osnovne i aplikacije koje se najvise koriste, probao sam l535 i mogu da kazem da je blagi uzas...kako to radi...mada sam video i par telefona koji rade ok(ali su skuplji) ali ih kolje nedostatak kvalitetnih i upotrebljivih aplikacija....pricate kako radi mail kako radi kalendar ovo ono pa ljudi to su imali i telefoni koji nisu bili smart....sta rade konkretno win telefoni dobro...sem poruka i poziva?


Sent from my iPhone 7 Jet Black using Tapatalk
Poslednja izmena od djole1989 u Pon, 07. Nov 2016. 14:23, izmenjeno 1 put ukupno.
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Koji telefon kupiti?

Post od staff »

Smorili i jedni i drugi i to opasno.

Zaključana tema