Preporuka za mobilni

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
srdjanyo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2014. 09:04
Kontakt:

Re: Preporuka za mobilni

Post od srdjanyo »

MTS na 24 rate, verovatno bez novog ugovora.
Fan sam Sony-a, ali evo predloga. Trenutno imam Xperia Z3 kome je crkla ploča i ne vidi SIM karticu.

1. Sony Xperia XA2
2. Samsung Galaxy A6
3. Samsung Galaxy A6+
4. Samsung Galaxy A8
5. Huawei (iz MTS ponude)?

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Preporuka za mobilni

Post od znemanja »

Jedini savet koji mogu da ti dam jeste da ne kupuješ kod mts po maloprodajnoj ceni. Cene su veće nego u regularnim radnjama, a ako ne želiš da se vežeš ugovorom za operatera, možeš u Gigatronu, WinWin i sl. možes da kupiš karticom na nekoliko rata uređaj.

Inače od predloženih preporuka za A8.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Preporuka za mobilni

Post od pero0000 »

Od predlozenih, A8.

Послато са SM-A520F

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Preporuka za mobilni

Post od Evindzer »

Ja bih se, verovali ili ne, odlučio za XA2. Kad sam pre mesec dana bio da pitam hoće li biti N8 i u crnoj (a ne samo u zlatnoj) boji, jedna mlada, slatka i potpuno neinformisana promoterka je pokušala da mi uvali baš XA2. :)
Kad sam je pitao za specifikacije, rekla je sledeće: "Ovaj telefon ima najbolji ekran, najbolji procesor i najbolju kameru na tržištu". :D
Ja sam joj, za uzvrat, predložio da joj izdeklamujem sve te, a i neke druge karakteristike telefona, pa ako negde pogrešim, kupujem ga odmah, a ako sve pogodim, da ga dobijem na poklon. :D
Naravno, nije pristala. ;)
Ali moram reći da mi se telefončić dopao, mali i kompaktan za moje standarde, iznenađujuće dobrog ekrana, i vrlo brz, bar na taj prvi pogled. Da mu je cena 100€ niža, svakako bih ga preporučio ljudima koji traže nešto malo, ne preskupo, a pristojno. Pored njega su bili izloženi i Samsunzi A6, A6+ i A8 - i nijedan od njih mi se nije dopao. Bočne ivice su im (za moj pojam) predebele, zaobljeni uglovi ekrana na mene ostavljaju klaustrofobičan utisak (takve su i na ovom N8, ali taj utisak nemam toliko jer su mu bočne ivice dosta tanke), ekrani, iako AMOLED koji volim, svi redom su mi bili loši i za dva koplja gori od tog na XA2. Što se tiče razlike u kamerama - pojma nemam, nisam ni pokušao da slikam nešto, ali, koliko znam, XA2 ima potprosečnu kameru, a ni serija A tu ne blista baš, pa računam da su približno iste.
Uglavnom, ako odlučim da uzmem neki mali model kad mi crkne Lumija, nije isključeno da bi to bio upravo XA2.

Odgovori