KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Poređenje modela Strana «  1, 2
Autoru Poruka
 niko1a OffLine Mobil poznavalac - Uto, 08. Okt 2019. 18:58
Destination, moguce da su bili iskljuceni navigacioni tasteri i da je stavljeno na full screen gestures pa ti je zato tako delovalo, da ne moze da se izadje.
522 poruka od Uto, 27. Jan 2015. 23:46
: • android
 ~Arkan~ OnLine Mobil manijak - Uto, 08. Okt 2019. 20:55
Korisnikov avatar
destination89M je napisao:
Od svih tih nekako mi se cini po forumu da je najbolja opcija uzeti Mi8, ja dosta slikam pa se tripujem da li uzeti xiaomi
Da ti odgovorim i ovo što si mislio da je ubagovao telefon a i za kameru.
Već ti je neko napisao, nisi imao dugmiće na ekranu jer je fabrički na Xiaomi-ju kao i na novijim iPhone-ima namešteno da koriste gestures, tj pokretima upravljaš telefonom: swipe od dna ka gore da odeš na početni ekran, sa bilo koje strane da bi otišao korak unazad, od dna ka gore i zadržiš da bi otvorio recent apps. Deluje komplikovano, ali ja se nikad ne bi vratio na klasične dugmiće a i svi sad idu u tom pravcu, na androidu bar imaš opciju, kod iPhone-a si "osuđen" na to što imaš. Opet kažem, meni je sve bilo logično posle par sati.
Što se kamere tiče, A70 ima pristojnu kameru, ali sa Mi 8 nema poređenja. U jednoj od tema sam okačio poređenje Mi 8 protiv iPhone 8 pa pogledaj. Mogu uskoro da odradim poređenje i sa iPhone X, mada on ima istu glavnu kameru kao 8, razlika je samo što ovaj ima i drugu telephoto. Zaključak, ako mnogo slikaš i imaš ograničen budžet (koji si naveo) uzmi Mi 8, neki na forumu su me već poslušali a pre toga ja njih i niko se nije pokajao. Mogu ti dati i flickr nalog pa proceni kakve su slike.[emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
1370 poruka od Čet, 12. Jul 2012. 16:06
• Leskovac : • Xiaomi Mi A1 : • Gsmart Aku A1
 destination89M OffLine Novajlija - Sre, 09. Okt 2019. 14:13
Ej hvala ti! Video sam bas pre ove teme poredjenje sa iphonom, ne bih nikad uzeo iphone nisam taj tip, ni dzep. Moguce da je to bilo sa Mi9... Trazio sam juce mi8 po radnjama retko ga ima, imao sam samsung malo bih sad promenio a i cini mi se da je a70 preogroman, zbog velicine sam gadjao na mi9 SE al nema ois i slaba je baterija, pre toga na p20 ili honor 10 za koji sam najvise bio zagrejan jer mu je sad smesna cena al su me savetovali ipak na mi8 samo da nije prevelik posto ga uzivo nisam video...
14 poruka od Pet, 29. Jun 2018. 12:42
: • Samsung Galaxy S3
 cekicm83 OffLine Neredovni učesnik - Pet, 18. Okt 2019. 23:49
Pisao sam na stranici na kojoj se pisu komentari u vezi huawei p30 lite medjutim niko ne odgovara.Moze li neko ko koristi huawei p30 lite bar 2 do 3 meseca da napise svoje utiske o istom, jer mnogo je kritika na racun njega a i pozitivnih stvari.Zanima me kako se zvuk cuje u slusalici tj sagovornik tokom poziva, trajanje baterije, kakav je rad telefona generalno, da li secka, koci, kao i to da li se desava da ste nedostupni iako ste povezani na mrezu regularno posto sam i to procitao da se pojedinci zale.Dvoumim se izmedju ovog telefona i samsung a50 pa me zanimaju realni utisci nekog ko koristi p30 lite a ne ono kupio sam telefon i sada cu da ga hvalim iako ima mana itekako.Hvala
75 poruka od Uto, 18. Jun 2019. 17:17
: • Lumia 550 : • Nokia 3310 3G DB
 Sale_M OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Pet, 18. Okt 2019. 23:56
Korisnikov avatar
Nema na forumu niko ko koristi P30 Lite.
Sto ne pogledas nekoliko recenzija na youtube i vidi sta ljudi kazu.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
12688 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Huawei P30 : • Nokia 7 plus
Huawei P30 aurora edition+Nokia 7 plus black copper
Nokia 8 polished blue+Nexus 5x 16gb ice blue
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ]  Strana «  1, 2

Index boarda » Tematske diskusije » Poređenje modela