Nokia N97 ili HTC HD2 ?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Borko82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 21:31
Lokacija: Beograd

Nokia N97 ili HTC HD2 ?

Post od Borko82 »

Listao sam do 4stranice i nisam nasao temu gde se porede ova dva modela telefona. Ja imam N97 i ne znam da li sam zadovoljan sa njom :),mislim jos uvek je sredjujem i nadam se da cu je uskoro prebaci na v21. E sada kada sam listao na forumu,nokia N97 ima 67stranica i pretezno se zale na nju dok HD2 ima oko 7 i hvale je. Ja bi sada zamolio vas da mi napravite paralelu izmedju ova dva telefona. Unapred zahvalan :)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Borko82, sta ti vise odgovara Windows Mobile ili Symbian? Da li ti je bitnija hardverska tastatura ili ogroman ekran?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Borko82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 21:31
Lokacija: Beograd

Post od Borko82 »

Pa recimo da sam koristio pre N97 Tytn I i da mi se nije svidelo sto sam i olovkom jedva pisao poruku na ekranu,dok je qwerty tastatura odlicna. A sto se tice N97,sada,mnogo mi koci,zablokira. Recimo hocu da stisnem crvenu slusalicu da prekinem vezu treba mu vremena da se odazove. Nikada pre toga nisam koristio Symbian pa ne znam. Ja bi samo da mi tel radi normalno,da bude dovoljno brz,a oba su lepa. Iskreno,ne znam sta mi vise odgovara WM ili Symbian :). Meni lajku,da je lep i zavodljiv :)) sala :)

Whiplasher
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Sre, 04. Nov 2009. 15:04

Post od Whiplasher »

Ja sam podao N97 i kupio HD2. Mogu ti reci da sam se ponovo rodio. Smijesno je uopste poediti ova dva telefona. Veliki + od mene za HD2!!
HTC HD2 user!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Borko82, Imao sam priliku da "čačkam" i jedan i drugi tel u isto vreme i što se tiče odziva na komande upućenih preko TS, ekran na HD2 MNOOOGO bolje reaguje od n97, telefon je fenomenalan. Kada sam ga video uživo nije mi uopšte tako glomazan kao što izgleda na slikama.E sada ja više preferiram symbian, od WM telefona, ali HD2 vrlo lako može da me natera da se predomislim.Sve se svodi na to šta tebi treba tj. koji OS više odgovara tvojim potrebama, shodno tome i biraš telefon.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Apsurd.
HTC naravno.
Slika

Borko82
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 21:31
Lokacija: Beograd

Post od Borko82 »

Vec ste me nagovorili :). Meni je te prvenstveno za zabavu,internet,GPS,pa i filmovi,igrice...pa mozda mislim da ce mi veci ekran zbog svega toga vise odgovarati. Nokia ide u oglas cim se steknu uslovi za kupovinu HD2 :). Hvala vam narode :)

Odgovori