Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od znemanja »

Zato sto je on trazio mišljenje sa foruma, a ovde svi iznose svoje subjektivno mišljenje, ja sam izneo moje subjektivno mišljenje koje je moje puno pravo. Ako hoće mišljenje više instance, opet postoje sajtovi, pa ako ih smatra relavantnim, neka se rukovodi sa njima.
Dakle, suština je da ti ne možes da ubedis mene da je tvoje mišljenje relavantnije jer ga zasnivaš na subjektivnim kriterijumima poimanja onoga sto je tebi bolje, kvalitetnije i sl.

Sent from my iPhone 6 plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od Zile995 »

Jedno je reci taj ima bolju kameru, a drugo meni se vise svidja ta kamera.

Pisi sta god hoces, naravno imas pravo. Ali "meni se svidja" dovoljno govori ka kome naginjes. Takvi postovi nisu korisni. Razumes, tu kljucnu rec moras da promenis. Jesam li negde rekao da mi se na 5X kamera vise svidja? Nisam. To bi bilo totalno neobjektivno sa moje strane da sam rekao.

Niko ovde ne pise, "meni se svidja ta i ta kamera" , samo iznosimo sta je bolje.

I bez veze se hvatas za takve placene sajtove. Mene interesuju pravi iskreni review-i, koji nisu placeni i konkretna misljenja strucnjaka, pa i obicnih korisnika koji se dovoljno razumeju u fotografiju, poput kutije i slicnih :)
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od znemanja »

Ti nisi uopste shvatio sustinu mog pisanja, no nema veze, problem je sa tim iskrenim review, svi naginju na svoju stranu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od Zile995 »

Kako god, covek je uzeo J7 :)
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od majkon80 »

Ne znam sto se prepirete,prozivodjnja je dotle dosla da danas skoro na mnogo telefona je kamera jako slicna,dakle odlicna,ima nijansi u bojama i slicno,ali pre svega mislim na ostrinu,primera radi kada gledam slike sa note 3 i note 5 po lepom vremenu,jedva ali jedva su primetne razlike,obe kamere zadovoljovaju,j7 i 5x nijanse skoro pa ne vidljive,verovatno se na 5x bolje ponasa u nocnim uslovima dok recimo samsung modelima retko ko moze da parira u zatvorenoj sobi u mraku,taj neki blic najbolje radi kod samsunga,ovo vas pisem bez pretenzija i naklonosti prema lg ili samsung ili apple i slicno,kako ide vreme sve je teze sto se tice kamere uociti nijanse,sem ako ne uporedjujes model iz 2016 sa modelom nekim iz 2012.Meni licno najvise se svidja amoled boje,prosto volim tako,e sad uopste mi nije bitno to sto amoled preferira samsung i lg da to radi meni bi se svidelo,dakle uzeo sam j7 koji ce mi moj otisak prstiju,dok kartica mi treba,izrada je sjajna uzeo sam bronzani nov za 235 kamera kada poredim slike sa telefonima od 500 eura,jedva vidim razliku,a u nekim slikama je i nema

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od El Laki »

Ne slažem se. Male razlike u kvalitetu fotografija su možda između flagship modela iz ove i prošle godine - npr G4/G5 i S6/S7, ali vratiš li se na S5, G3 i te kako se vide razlike. Da ne pričam o HTC, Sony, Nexus i drugim proizvođačima i njihovim modelima od pre godinu, dve.

Konkretno u tvom primeru Note 5 ima sedam puta bolju kameru od Note 3. Ko to ne vidi, nije kompetentan da priča o kameri.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od telep »

majkon80, Razlike postoje, jer j7 je svugde ocenjen kao u najboljem slucaju average kamera telefon, dok su 6p i 5x u samom vrhu. Tako da uzivaj u fonu, ali razlike ima, ko hoce da vidi.

Da ne poredimo da je 5x na duze staze fon koji ce em dobiti jos dva velika apdejta dok je j7 cao, mozda dobije n tamo u "maju iduce godine". Sve u svemu OK fon sa dosta jakom cenom.
Poslednja izmena od telep u Pet, 01. Jul 2016. 19:35, izmenjeno 2 puta ukupno.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od kvaka33 »

Auuu kolika recenica druze majkon ,dje su tacke velika slova,ovo je za Ginisa
Inace nisi u pravu skoro ni za sta ali ne bih sada da obrazlazem sta i kako potrajalo bi
Evo ispravih
Ali i dalje ,nikada ne videh duzu recenicu

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Poslednja izmena od kvaka33 u Pet, 01. Jul 2016. 21:22, izmenjeno 1 put ukupno.
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od Ledjo »

Gde se uhvati pravopisa pa napisa nizasta [emoji23]

Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od Bogdan2015 »

telep, Nije tacno da Huawei ne ume sa kamerama,sve su im super,pocev od P7,a posebno selfie,svi su ih hvalili...

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od Apolo »

Bogdan2015, Selfie kamere su im odlične, ali glavne kamere i dalje kaskaju za konkurencijom.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Festina lente.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Re: Telefon sa najboljom kamerom do 250 Eura

Post od telep »

Bogdan2015, Super su za Huawei, ali iza svih ostalih.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Odgovori