Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Kovac_22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 03. Jun 2017. 10:59
:: Huawei p10 lite

Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Kovac_22 »

U velikoj sam dilemi koji telefon da uzmem Huawei p10 lite i Motorola moto g5 plus. Hawei mi je mnogo lepsi, a Motorola ima cist android i koliko sam procitao da malo bolje radi. Ako neko ima iskustva sa nekim od ova dva telefona ili se bolje razume, molim vas za savet...? Hvala unapred!

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Kao sto sam kazes, oba telefona su jaka i dobra. Ja sam vise za G5, jer sam imao prilike da ga vidim uzivo i probam. Jeste malo cudan oblik, ali covek se navikne na izgled. Masina je i tu nema sta. Sto se p10 tice, nisam ljubitelj huawei telefona, jer imaju dosta reklamacija... Moj savet ti je da odes u radnju, probas oba i nakon tri dana preseces. Ovako ces samo otezavati sebi. :D

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od ciklon »

nisam ljubitelj huawei telefona, jer imaju dosta reklamacija.
Kojih, bre, reklamacija, šta pričaš ti? Deset ljudi znam koji imaju Huawei telefone i svi su prezadovoljni.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Ja znam x njih koji se zale na los wifi i da im crkava antena za wifi, pa ih prodaju preko neta... Ove nove serije mozda nemaju problem sa tim, ali p8 je imao gomilu reklamacija.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od liman3 »

Naravno da je imao gomilu reklamacija kad je bio uvjerljivo najprodavaniji telefon kod nas...

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od ciklon »


sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od sugarcoated_ass »

liman3 napisao:Naravno da je imao gomilu reklamacija kad je bio uvjerljivo najprodavaniji telefon kod nas...
Kad samo pogledam koliko ljudi oko mene znam sa P9 lite i P8 lite (i niko se ne žali niti je nešto reklamirao), pa još što viđam po busevima... Naravno da će zbog količine uređaja u upotrebi i broj reklamacija biti nešto veći. Ovo što sam ja imao reklamaciju sam sam s*ebao i prošvercovao se kao da je fabrička greška, inače ne bih imao nikakve primedbe na Huawei. :)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od kvaka33 »

Ivan Cirkovic napisao:Ja znam x njih koji se zale na los wifi i da im crkava antena za wifi, pa ih prodaju preko neta... Ove nove serije mozda nemaju problem sa tim, ali p8 je imao gomilu reklamacija.
A be,jos si ga na forum
Svidjas se Azimuthu inace gi bi bilo svakojako
Imades gi jako cudne dezinformacije ,de vi gi nabavljas
Ja kada gi potrazim po enternetu nista gi ne nalazim o tome
Vidi ga ti da malo bolje procitas ,mozda ti gi jedno oko svrlja po gole zenske a drugo po tekstu,pa se sve to obrne,zakovrne i onda napako,sve ti si izmesa i onda gi ti siris dezinformaciju sa pogresnu informaciju po forum
Vidi malo bolje propises inace ti ne gine da se letos ladis u forum,al ce bar vise vreme ostane za kupanje i skitanje
Ajd ziveo ti meni [emoji6]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Kovac_22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 03. Jun 2017. 10:59
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Kovac_22 »

A be,jos si ga na forum
Svidjas se Azimuthu inace gi bi bilo svakojako
Imades gi jako cudne dezinformacije ,de vi gi nabavljas
Ja kada gi potrazim po enternetu nista gi ne nalazim o tome
Vidi ga ti da malo bolje procitas ,mozda ti gi jedno oko svrlja po gole zenske a drugo po tekstu,pa se sve to obrne,zakovrne i onda napako,sve ti si izmesa i onda gi ti siris dezinformaciju sa pogresnu informaciju po forum
Vidi malo bolje propises inace ti ne gine da se letos ladis u forum,al ce bar vise vreme ostane za kupanje i skitanje
Ajd ziveo ti meni [emoji6]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk[/quote]

Sta mi ti preporucujes od ova dva telefona? I koji chipset je bolji kirin 658 koji ima huawei ili snapdragon 625 koji ima motorola?

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Kako se vi izvlacite, pa to je cudo. Cuj, naravno da ima reklamacija kada se dosta prodaje u odnosu na druge modele. Bilo je i drugih telefona koji su se davno prodavali, pa nisu imali reklamacija. Decko neka sam bira sta ce, ali nemoj posle da dodje ovde i kaze da mu je nesto cudno sa telefonom, a pri tome mora da zna da uzima kineski brend koji je dostigao maksimum i vrhunac u odnosu na njihove druge modele. Tako da, svaki telefon koji ima dosta reklamacija, on nije los, vec se samo prodaje vise od drugih modela, pa se zato vise i kvari... Zakljucak. :D :D :D

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Joker123 »

pusti ovog ivana sta prica,huawei uopste nema puno reklamacija kao neka druga "velika imena" :wink: ja imam oko 8 mjeseci p8 lite i mogu ti samo preporuciti huawei brend jer je trenutno jedan od najkvalitetnijih i najpouzdanijih u svijetu,kakve veze ima sto je kinez boze dragi..i ja poznajem 20-ak ljudi sa huawei telefonima i niko nema problema takodje :)

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Batak »

Otkazivanje wifi se najcesce desava na Huawei telefonima i za to je u pravu. Ali to ne znaci da ce na svakom primerku otkazati.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Joker123 »

Taj problem je imao bas moj p8 lite ali samo odredjene serije.nijedan drugi nije imao globalno problem kao neki drugi sa plocom ili baterijom npr.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od sugarcoated_ass »

Tom logikom onda ne treba kupovati Apple jer se krive i ljušti im se boja, ili Samsung jer može da ti eksplodira u džepu. [emoji38]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Joker123 »

Ma samo huawei,najgore sto ti se moze desiti da crkne wifi,nema da planes od baterije ili da se iskrivi tel u dzepu :) salimo se malo

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Evo na temi P9 Lite se ljudi zale na sitne problemcice koji se resavaju novim update-om na Android 7... Da ne bude posle da pricam prazne price. Ja Huawei kada uzmem u ruku uvek imam osecaj da mu nesto fali, ali ne znam sta... Daleko od toga da je los telefon, ali nekako mi nije to to... :unsure:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od sugarcoated_ass »

Ahahahaha! Ti baš zapeo da bacaš hejt, je li? Jbt, pa Apple pusti apdejt i svi prijavljuju uvek neki problem pa se to sređuje fiksovima, Google pusti apdejt pa crkavaju Nexusi i Pixeli... Alo! Crkavaju! Ne sitni bugovi kao sa P9 lite već legit prestaju da rade!


Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Ne hejtujem, vec niko da kaze nista lose za Motorolu. :) Zato ja druze ne radim update na telefonu, sem zakrpe za istu verziju sistema. Za moj je odavno izasao nugat, ali nisam lud da radim update i da mi rikne ploca kao sto se desavalo na G5... :wink:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od sugarcoated_ass »

Kako da iko i napiše nešto za uređaj koji kod nas ni nema u zvaničnoj prodaji pa ga verovatno i retko ko ima? Eto ti odmah i najveće mane - može se kupiti isključivo bez garancije.

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Huawei p10 lite ili Motorola moto g5 plus

Post od Ivan Cirkovic »

Pa ja sam uzeo moj bez fiskalnoj u najjacoj radnji u Cacku po jeftinijoj ceni. Kaze, ako hoces fiskalni, onda telefon kosta skuplje. I ja ustedeo par evrica i dobio njihovu garanciju na godinu dana. Klasican kopirani papir sa njihovim potpisom. :) Imaju strani forumi, pa moze tu da baci pogled sta kazu ljudi koji ga imaju. Ja sam tako gledao za LG G6. Nisam imao drugog izbora.

Odgovori