Telefon do 350 evra(Mi5s+,Note2,V20,Meizu6..)

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Telefon do 350 evra(Mi5s+,Note2,V20,Meizu6..)

Post od brankisha »

Ti bas imas velike ruke kad ti je mi6 mali.
Ja sam skoro presao sa wp na mi5 i mogu ti reci da je odlican telefon. Brz, fluidan. Iskreno meni se vise svidja od s7. Zasto? Ne znam. Imao s7 kratko i Sauma me je kupila. Kvalitet izrade nije kao s7 ali mi6 je mnoooogo kvalitetnije uradjen od mi5.
Mi5 ima usb-c i napuni ga od skoro praznog, tipa 3-5%, pa do stotke za malo jace od sat vremena.

LG i HTC su odlicni. Sve zavisi za sta bi koristio telefon. HTC ima najbolji zvuk od svih, ako koristis sluske plus je i ceo aluminijumski.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telefon do 350 evra(Mi5s+,Note2,V20,Meizu6..)

Post od Evindzer »

sugarcoated_ass napisao:Pali onda temu.
Nema potrebe, eve jedne koja je ista, ako ne i slična. :D
sugarcoated_ass napisao: A5 2017, ali on je malko skuplji, skoro 380€, a za malko manje para možda Moto G5 plus. Naravno za još manje para ima honor 8 lite koji je provereno dobar, ali ako već ima para za P10 lite / J7 2017 onda koji su ipak nešto bolji onda je bezveze njega gledati.
Sve to sam joj već predložio, objasnio i ponovo predložio i objasnio. :D
Ali, ona je od onih koji bi da im se isporuči na gotovo, a da ne mrdnu sa gu**ce. :D
Dobila je na poslu oko 320€ za novi telefon, može da doda još toliko, ali neće, već bi nešto do 350. Predložio sam joj i da vidi ponudu operatera (Telenor), a posebno jer joj firma plaća račun i ima neki ogromni paket - hiljade minuta i poruka - a ona mi kaže da niti zna koji je paket u pitanju, niti koliko to firmu mesečno košta. :D :D
Dakle, apsolutno napredan korisnik. :D
sugarcoated_ass napisao:(...) ne bih rekao da ima previše opcija kad su regularne radnje u pitanju.
Znam, zato sam i pitao tamo kako su ljudi zadovoljni sa P10L. :)

Odgovori