Šta posle S7 edge?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Šta posle S7 edge?

Post od vla-do »

Nisam planirao da žurim, ali ne mogu biti bez telefona. Trebao sam već da nabavim neki, a ne volim prelazna rešenja. Ako mogu, kupim to što hoću (naravno zavisno od trenutnog budžeta). [emoji846]
Tako da bih do vikenda morao da nabavim drugi telefon, što ranije to bolje.

Imao sam HTC 10 i uredjaj je super. Po meni, falili su mu samo brža interna memorija i da je glasniji u zvonu (što U11 ima). Radni kolega kojem sam prodao telefon je Samsung ljubitelj, ali kad je probao 10-ku, kaže da mu je drago što nije uzeo S7. Fluidniji i manje štuca, jedino bolji ekran na S7. Njegove reči.
Čak me i on sad nagovara na U11. Kaže da se igrao sam oba i da je po njemu U11 fluidniji sa manje “mana”.
Mene jedino veličina plaši kod U11, mada je dobro stajao u ruci kad sam ga probavao u poslovnici. Mada je tad još smetala i ona džudža kojom je telefon vezan. [emoji1]

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Batak »

Fluidniji je U11, tu nema diskusije. Ali dizajn i ekran su mnooogoo bolji na S8 plus laksa prodaja kasnije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Šta posle S7 edge?

Post od kutijagreha »

vla-do napisao:
Imao sam HTC 10 i uredjaj je super. Po meni, falili su mu samo brža interna memorija i da je glasniji u zvonu (što U11 ima).
Glasniji je sigurno. Svakako ima i bolji zvuk od S8. Kamera takodje bolja. Sa novom guglovom aplikacijom je perverzija. Foxy na flickr-u pravi brutalne slike u low light-u.

E sada,ako oces napucan ekran i dizajn na koji se masa lozi,uzmi S8. Odluci sam

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Šta posle S7 edge?

Post od vla-do »

Idem sad opet do poslovnice, da dam nekakav konačni “sud” [emoji16]
Više mi se svidja U11, što zbog normalne veličine ekrana, što sam uvek duže bio zadovoljan sa njim. Jedino što je porastao na 5,5”... Da je 5”, verovatno se ne bi ni vodila diskusija. Mada je uvek bolje čuti više mišljenja. [emoji846]

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Šta posle S7 edge?

Post od rock9855 »

Jako je glupo polemisati o dizajnu. Nekom se svidja vise ovo nekom ono. Meni je S8+ zaobljeni daljinski pa??? Note 8 je mnogo lepse i ukusnije dizajniran. U11 je bolji uredjaj osim ekrana koji je na S8+ bolji

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Azimuth »

I ja bih, iz ove perspektive, išao pre na U11 nego na S8. Šta više, cena U11 je sad skroz korektna, vidim da ih ima novih za 520-550€. Sigurni da će im cena ići dole kad izbace plus ili pro verziju krajem godine, ali ko će to čekati, a i kad dočekaš onda kroz par meseci stiže i naslednik...vrzino kolo ;)

Odgovori