S7 edge VS S8

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
loshme10
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2011. 11:56
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd

S7 edge VS S8

Post od loshme10 »

Ljudi planiram da zamenim moj S7edge S8-icom. Pre edge sam imao obicnu S7 kojom sam bio prezadovoljan, naravno ni edge nije losiji, ali imam trip kao da nisam ni promenio telefon, osim sto sad nosim zastitu jer je osetljiviji, pa razlika u dizajnu i nije toliko primetna... Da li mi preporucujete da predjem na S8 i sta mislite koliko bih mogao da dobijem za S7edge(full pakovanje, nema tackicu nigde, garancija jos 18 meseci i fiskalni, Nillkin silikon).

P.S. Razmisljao sam i o G6 i XZ premium, ali nemam bas dobra iskustva sa LG i Sony telefonima, a i P10 mislim da nije na nivou S8.

Hvala unapred na pomoci i savetima ;)
If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: S7 edge VS S8

Post od Batak »

Pa ne dobijas previse svakako. Dizajn je mnogo bolji, fingeprint losiji (i losija pozicija i losije radi), kamere veoma slicne (prednja osetno bolja), baterija losija (na S8+ je otprilike ista kao na S7e), ekran slican.
Kad sve saberes i oduzmes dobijas dizajn ostalo je sve slicno.
A doplata moze i do 200e da ode.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

loshme10
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2011. 11:56
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd

Re: S7 edge VS S8

Post od loshme10 »

Pff, 200e je previse svakako... Mozda da trazim zamenu uz doplatu za polovan S8, ali u stanju kao moj edge. Koliko se razumes u cene polovnjaka? Koliko bih mogao da dobijem za moj telefon?
If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: S7 edge VS S8

Post od yocasylver »

Najbolja varijanta ti je da prodas tvoj pa kupis drugi jer kad dajes i doplacujes prvo sto umanje cenu tvog a drugo povecaju cenu svog.Ponajvise oni koji preprodaju telefone.Ako znas coveka i bude realna zamena onda je ok

loshme10
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2011. 11:56
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd

Re: S7 edge VS S8

Post od loshme10 »

U pravu si. Prvo bih pogledao da li neko u oglasima trazi bas takvu zamenu, realnu, a ako ne onda da prodam ovaj pa uzmem S8. A i dalje mi niste rekli koliko mislite da bih mogao da dobijem za ovaj moj?
If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: S7 edge VS S8

Post od Batak »

Pa nekih 360-ak eura najvise.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

loshme10
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Pon, 17. Okt 2011. 11:56
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd

Re: S7 edge VS S8

Post od loshme10 »

Tako sam i mislio. Pa ok, kada bih uspeo toliko da dobijem mogao bih da nadjem S8 uz 150e doplate...
If we know answers on all questions, then there's nothing have to discover. Ignorance is bliss!

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: S7 edge VS S8

Post od dachakragujevac80 »

To je po mom misljenju,puno para doplate za uredjaj koji,jeste bolji,ali nista posebno. Bolje uzmi veci model,bar ce ti baterija biti slicna onoj na s7e,ako ne i bolja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: S7 edge VS S8

Post od Batak »

I ja mislim isto. Ili S7e (ako ti je do jace baterije) ili S8+ ako hoces bolji telefon na svim poljima (osim fp senzora).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odgovori