Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od znemanja »

Mladen7, Ne znam tačno šta znači termin zlatni članovi, ali znam da je Huawei imao premium garanciju samo na neke modele mahom iz P serije i mislim da je Mate 7 ili Mate 8 ima premium garanciju. Koliko znam aktuelni Mate 10 Pro nema premium garanciju.

Inače i Samsung preko ProMobi servisa nudi za registrovane čalanove jednom zamenu razbijenog ekrana u garantnom roku za S8/S8 plus.

Dodatno, ProMobi nudi besplatno slanje u servis za sve kupce koji žive van mesta gde ProMobi ima servis. Dakle o trošku ProMobija preko kurirske služe pošalješ Samsung telefon, oni ga u roku od 24h i manje servisiraju i o njihovom trošku ti vrate telefon kurirskom službom, tako da kupac nema nikakav trošak pri servisiranju. Kada neki drugi proizvođač bude imao takvu uslugu, rado ću ga preporučiti. Kako za sebe biram najbolje, tako i drugima preporučujem ništa manje od onoga što bih za sebe izabrao.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od darkman »

Ne znam koliko je coveku bitna kamera, mada iskren da budem niti znam kolika je razlika u kvalitetu izmedju fotografija J7 2017 i Honor 8, pretpostavljam da je na strani H8, medjutim ne verujem da J7 ima los kvalitet sto se toga tice s' obzirom da je kamera sasvim pristojna i na J5 2017, sa druge strane brzina u radu..mislim da ne treba na to toliko obracati paznju, kako ko doduse, ali ako nesto otvori sporije pola sekunde, ne treba uticati na konacnu odluku o kupovini. Misljenja sam da je Samsung bolja kupovina na duze staze.

boss.00
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Sub, 09. Jan 2016. 19:44
:: iphone 6

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od boss.00 »

Da li ste stvarno ozbiljni Vi koji preporucujete J7 pre Honora 8, pa taj J7 je duplo hardverki slabiji.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Evindzer »

'De si, Bose, nema te sto godina. :D
Kad si već tu, preporuči mu koji Ajfon, da ne bude da se Epl zapostavlja na forumu. :D

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Drafer »

boss.00,
To je nepisano pravilo, J serija je iznad S serije - amin :)
Ja sam i do sada predlagao u sličnim temama na primer Samsung C7 koji može da pojede dotični J7, ali na kraju se uvek kupi J7 pa neka ostane taj trend i dalje
Android 12

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Nikola Vapa/CA »

Zavisno od toga sta mu je potrebno,ali telefon sa prosirivom memorijom,olovkom,izmenjivom baterijom,s.amoled ekranom i bez nedostataka kakve imaju pojedini modeli i dalje je odlican izbor za kupovinu.Ako neko zeli telefon za pokazivanje (za kafice,restorane,splavove),za njega je zastareo model,takodje i za korisnika kome olovka nista ne znaci tj.telefon mu sluzi za igranje.Ugovor mi istekao,mogu odmah uzeti bilo koji novi model ali mi se ne svidjaju zakrivljeni ekrani,integrisane baterije,nerealne cene tako da Note 4 ostaje odlican izbor,obzirom na odnos cene i kvaliteta.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od majkon80 »

Note 4 ubedljivo prvi tu,bas iz razloga koje je naveo Nikola,kamera vrhunska da li pripada flegshipu ili starshipu daj lljudi uozbiljite se,telefon nudi nesto sto drugi telefoni ne nude,samo note serija to ima

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Mladen_90 »

Jeste note 4 tu najbolji hardverski nije niko nepismen, ali neko ne bi uzeo telefon star skoro 4 god. sto je za telefon bas puno. Ima valjda nesto i do podrske, modernijeg izgleda, novijeg androida, samih noviteta. To je kao kad bi gledao audi a6 2003. sa ful opremom i poredio sam a3 2010. sa oskudnom opremom i cudio se covjeku koji vozi novije auto. Ajte molim vas. Svako ima svoje.

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Esseker »

Imas prava, ali sve zavisi od licnih stavova. Ja bih recimo pre A6, nego A3. Imao Note 4 skoro 3 godine, i telefon je ekstra, nema greske. Kamera fenomenalna. Jedini problem moze biti baterija.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Mladen_90 »

Daleko od toga da note 4 nije fenomenalan telefon, ali se ne moze reci da o ovim novijim ne treba ni razmisljati u odnosu na njega, iako su niza klasa. Ja recimo, a vjerujem da nisam jedini, ne mijenjam cesto telefon. Za 2 god ce note 4 biti kao sto je sad note 2. Tako da ja nikad ne bih uzeo njega.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od znemanja »

Nema sumnje da je note 4 dobar uređaj, ali jako mator uređaj. Nema novih update za njega, ne može više nov da se kupi, a kod polovnih je problem baterija, a takođe je jako teško i nađi polovan u dobrom stanju. U 2018. godini nema stvarno smisla razmatrati uređaj star preko 3 ipo godine. J7 (2017) je nov, svež model sa odličnim karakteristikama za cenovni rang kojem pripada i svakako model koji će u naredne dve godine biti podržan od strane proizođača u vidi update-a.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Huawei Honor 8,samsung j7(2017) ili samsung note 4

Post od Drafer »

Evo ja slučajno prodajem Note 4 u savršenom stanju i sa novom baterijom iz promobila kupljenom prošle nedelje, pa ako nekome treba neka mi se javi.
Android 12

Odgovori