Xiaomi redmi note, koji model

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Xiaomi redmi note, koji model

Post od Nenad-7791 »

Gledao sam Xiaomi redmi note 4, redmi note 4x, redmi note 5a prime ja midlim ima i redmi note 5 plus.Zanima me za koji se redmi note odluciti za kupovinu u radnji sa 2g garancije.Prvenstveno me zanima kvalitet kamere , baterija , fluidnost i ekran.Zanima me da je kamera u rangu sa samsungom s3 koji ima 8 mp, igrice neigram a od aplikacija nista preterano nekoristim.Znam ja da Xiaomi mi 1a najbolji od predlozenih.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Xiaomi redmi note, koji model

Post od Green »

Samo da te podsetim da ti je ovo vec treca tema koju si otvorio. :roll:

Nenad-7791
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2018. 13:22
:: Samsung s3

Re: Xiaomi redmi note, koji model

Post od Nenad-7791 »

pa bolje i treca tema da cujemo koji je redmi note vredan kupovine, nego da neznamo i pogresimo. Ako je van pravila onda radi po zanatu, brisi temu.
Xiaomi redmi nota 5 plus 4gb/64gb kosta 32000din, sa dve godine garancije.
Generalno ja koristim samsung s3 sa kojim sam zadovoljan sto se tice kamere, koja je napravila preko 3000 fotografija.Ali za ostalo kad mu malo dodas vise aplikacija i apdetuje, on pocinje da usporava a baterija mu nije jaca strana.Moja odluka je pala na xiaomi.Ja sam inace prosecan korisnik, kojeg igrice nezanimaju ni 1%, dok kamera,baterija,fluidnost rada bitno. Da budem miran barem jedno 3 godine ako je moguce. Sto se tice ekrana nemora da hi-tech ali da bude solidan, priblizno kao p10 lite.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi redmi note, koji model

Post od Azimuth »

Ne može @Green da ti briše temu jer nije moderator, ali ja jesam ;)
Skrenuo ti je pažnju samo zato što si mogao odmah da otvoriš temu sa poređenjem modela koji te zanimaju ili prosto sve u onoj prvoj da obuhvatiš. Ovako em zatrpavaš forum, em je nepregledno. A gotovo sam siguran da postoji tema vrlo slična ovoj u kojoj si trebao da nastaviš priču ukoliko imaš bilo kakvih nejasnoća.
Dakle, iz svega ovoga bih rekao da još uvek nisi pročitao pravila foruma iako sam ti apelovao nekoliko puta. Mislim da je krajnje vreme da to uradiš i pridržavaš se istih. Mi ovde jesmo tolerantni, ali za sve postoji granica.

Odgovori