P20 pro VS S9

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: P20 pro VS S9

Post od Evindzer »

Prema onom što sam ja gledao (istina, po netu), video na S9+ ima mnogo upečatljivije i zasićenije boje (što se meni veoma dopada), kao i neuporedivo bolju stabilizaciju pri 4K. S druge strane, P20P ima vidljivo živopisnije, izraženije i koloritnije slike u svim režimima, a posebno pri noćnom fotografisanju. Ako grešim, neka neko kupi oba telefona, pa uradi uporedni test. :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: P20 pro VS S9

Post od Green »

Da neko i kupi oba modela i uporedi, i taj test ce biti na netu. A problem kod slika P20 pro je i ono nepotrebno izostravanje fotografija. Kad se fotka malo vise zumira, ne lici ni na sta.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: P20 pro VS S9

Post od Evindzer »

Meni se to dopada više nego blage i razmazane ivice uslikanih stvari, kao da nije fotografija, već akvarel. :)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: P20 pro VS S9

Post od sugarcoated_ass »

Green napisao:Da neko i kupi oba modela i uporedi, i taj test ce biti na netu. A problem kod slika P20 pro je i ono nepotrebno izostravanje fotografija. Kad se fotka malo vise zumira, ne lici ni na sta.
Ovo je to što sam i video od testova na netu. Jednostavno, kako kažu, softver ubije detalje na slici. Dok sa druge strane sam video i neke toliko vrhunske da je za ne poverovati.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Odgovori