Xiaomi Mi6 ili HTC 10

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
dragec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 20:41
:: Xperia Arc S
:: HTC One M7

Xiaomi Mi6 ili HTC 10

Post od dragec »

Da li kupiti Mi6 ili HTC 10? Sada im je ista cena, ne mogu da se odlučim. Trenutno imam HTC M8, zadovoljam sam ali imam kupca za telefon i ne bih to da ispustim jer cene svakim danom padaju i izlaze novi modeli. Planiram da taj sledeći fon koristim dve godine kao i ovaj sad što imam. Svaki savet je dobrodošao!

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Mi6 ili HTC 10

Post od Apolo »

Moj glas ide za Mi 6, kako sam svojevremeno koristio Mi 5 pa mogu izneti pozitivna iskustva, ali u nastavku i neke dodatne argumente. Mi 6 je noviji telefon posto je izasao u aprilu 2017, dok je HTC 10 godinu dana pre i vec je 2 godine star. Mi 6 dolazi sa novijom verzijom Androida, Nougat naspram Marshmallow. Chipset na Mi 6 SD 835, HTC SD 820. Zastita displeja na Mi 6 Gorilla Glass 4, na HTC verzija 3. Kamere su im tu negde po kvalitetu, odlicne i jedna i druga. Jedino sto Mi 6 nema 3.5mm jack za sluske, ukoliko ti je to bitna stavka.
Festina lente.

dragec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 20:41
:: Xperia Arc S
:: HTC One M7

Re: Xiaomi Mi6 ili HTC 10

Post od dragec »

Apolo hvala ti puno na iscrpnom odgovoru, zaista nisam znao sve te podatke, moze se reci da sam vec 99% prelomio da kupim MI6, dzek za slusalice mi uopste me treba.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Xiaomi Mi6 ili HTC 10

Post od Apolo »

Nema na cemu. Podatke koje sam ti napisao su izneti sa Gsmarena, gde mozes videti uporedni pregled telefona po svim stavkama. Srecna kupovina!
Festina lente.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Xiaomi Mi6 ili HTC 10

Post od Batak »

GG3 je i prednost. Svaka nova generacija je sve gora po pitanju grebanja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Odgovori