Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

Pozdrav drugari,eto ja do malo pre nisam ni znao da ovaj sajt ima forum,tj da mobilni svet ima forum,ja sam uvek samo proveravao konfiguracije telefona. :roll: :oops:

Inace kad sam vec saznao za njega i malo ga procackao pre registracije ajde da ovde zamolim za pomoc. Potreban mi je telefon sa dobrom kamerom pre svega. Nije mi bitna marka ili ti brend. Imao sam i iphone i lg i samsung,tako da nisam opredeljen za jedan pravac. Kao sto rekoh,kamera mi igra ulogu pod broj 1 a posle sve ostalo,ali za te pare ne moze sve da bude super naravno.
Kao iskusniji od mene i sa mnogo vise znanja sta vi preporucujete,hvala svima na pomoci u napred. :)

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od slavisaj »

Xiaomi Mi Note3 , moze novi za te pare da se nadje . Imas isto redmi note 5 4/64 za te pare oficijalno i 24meseca garancije.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od rock9855 »

Honor 9 star par meseci je isto ok kupovina. Kamera sasvim dobra za tu cenovnu kategoriju. Mozda nadjes i neki S7 ali on je vec 2 god star model koji dobija Android O i to je to

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od znemanja »

S7 jako dobra kupovina ako uspeš da ga nađeš za tu cifru.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

Odlicnu bateriju ima ovaj note 3 xiaomi a i radna memorija 6 gb sto je brutalno. Honor 9 ima brat i odlican je telefon,ali ne mogu ga naci za 250e nigde,gledao sam. A sa parama sam bas kratak da bih dodavao jos,tako da moram do 250e da gledam. Gledao sam i Note 5 samsung ali sinoc sam u temi za note naisao na osudu baterije, tako da sam njega odpisao. Hvala vam na pomoci,videcu onda taj xiaomi note 3 ili S7,mada mi je drugar pre par dana nudio S6 edge plus za 240e,ocuvan telefon sa kutijom i svom pratecom opremom. Sta mislite o njemu? Znam da je tel stariji,ali meni to ne igra ulogu,ne moram da imam nov tel,tj nemam ni para za najnovije,tako da mi ulogu igra da je tel dobar,pa neka je i star. Hvala jos jednom momci.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od ~Arkan~ »

Preskupo za te pare, baš se vidi da ti je drug haha.
S7 za te pare definitivno.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

Pa gledajuci na KP S6 edge plus nema ispod 240e,samo iznad. Hvala i tebi na predlogu.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Azimuth »

Onda za te pare bolje uzmi nov ili skoro pa nov iphone SE. S6 koji spominješ je previše star i na njemu je pored kamere veliki problem i baterija.
Možda možeš da nađeš S7/S7E za te pare, a on je daleko bolja opcija. Pogledaj i Xiaomi, imaju veoma interesantnih modela za do ili oko 250€. Huawei isto tako ima P10 Lite (oko 200€ nov u prodavnici), sa sasvim solidnom kamerom, ali opet dosta lošijom od one iz S7/S7E. HTC 10 ne znam da li može da se nađe za tu lovu, ali ako može onda je on rame uz rame sa S7.

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

Hvala Azimut,probacu da nadjem onda S7 ili HTC,videcu kako se krecu cene,ali naravno pogledacu i gore preporucene telefone xiaomi i Honor 9.

EDIT: Sad gledah HTC 10,pa on se krece oko 200e,sto je odlicno. E sad ne znam da li postoji vise verzija HTC 10,ali ja sve sto sam nasao je uglavnom 200-220 e.

Inace zanima me informacija,S7 edge nece ici na Oreo,dok obicna sedmica hoce? Tako sam ja barem pronasao na netu. Istina?

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od slavisaj »

Ne znam zasto ides na polovne telefone? ni S7edge ni HTC 10 nisu novi. Mislim vec kad imas za iste pare nov telefon, nije ti to lepota, kad otvoris kutiju, pa odlepis foliju oko telefona, pa ga onda prvi put ukljucis,....Ok ako hoces neki noviji a skup, pa je polovan jeftiniji, ali ovako ja ne bih isao na takvu opciju. Ovo je moje licno misljenje.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od ~Arkan~ »

Sasha1986 napisao:Inace zanima me informacija,S7 edge nece ici na Oreo,dok obicna sedmica hoce? Tako sam ja barem pronasao na netu. Istina?
Dobijaju obe verzije Oreo.
Pametno je ovde ići na S7 jer je jednostavno bolji telefon od drugih u tom cenovnom rangu, osim toga ima odlično očuvanih (gotovo novi) za 250e.
Stvarno odličan telefon koji ću nadam se i ja uskoro da kupim, ako finansije to dozvole naravno.


Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

A kakvo misljenje imate oko Huawei P10? Moze se naci do 250 dobro ocuvan tel sa full opremom. Inace sacuvao sam par oglasa S7 i S7 edge od ljudi koji se bave prodajeom telefona i imaju brdo ocena i sve pozitivne,on su mi pak najsigurniji. Nasao sam 3 oglasa obicne sedmice i 2 edge,a naleteo sam i na Honor 9 za 250e u odlicnom stanju. Huawei P10 sam isto nasao do 250e 4-5 komada a neki idu sa pismenom garancijom iz prodavnice od mesec dana. Predpostavljam da Huawei moze da parira.

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od slavisaj »

Honor 9 i Huawei P10 su ustvari jedno te isto, P10 je razlika ta sto ima brending Leica za kameru.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sale_M »

Bolji su ti izbor Honor 9 i P10 od S7 sto se tice peerformansi,brzine i stabilnosti u radu.
Kamere su im isto dobre,na nivou S7.

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od slavisaj »

Ali xiaomi mi note 3 ima 6GB RAM 660Snapdragon procesor.Mi Note 3 je bolji izbor od Honor/Huawei, Postoji jos jedan Xiaomi a to je Mi Note 2, on ti je u rangu Samsung S7 i HTC 10.

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

@slavisa,gledao sam recenzije,stvarno odlican tel,ali mi se ne svidja izgled ledja ni malo kod Note 3. Inace naleteo sam i na Xiaomi mi MIX2 ako se tako zove,tako nekako. Taj tel mi je super,ali ogroman ekran,to kao lap top da nosim sa sobom. Bice neki od ova tri. Huawei P10,S7-S7 edge ili Xiaomi MI A1,cist android,i to mi se svidja,a nisam iskljucio ni HTC 10. Veceras ci detaljno da prelistam oglase,i na koji naletim od pomenutih da je sa full opremom i da je ocuvan taj cu i uzeti. javljam se sta sam pazario i jos jednom hvala svima na pomoci,stvarno ste mi pomogli sa izborom.

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od slavisaj »

Ajd javi, baš me zanima šta si uzeo

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

Dogovorio sam kupovinu S7 edge za 220 e mi je decko spustio,inace ga je prodavao za 240. Telefon je star kaze 2 godine i dobio ga je u zamenu,ali on je privrzen Huaweiu i koristi Mate 9,tako da mu je ovaj visak. Nije preprodavac,bavi se prodajom necim drugim ima oko dvadesetak ocena,sve pozitivne. Da li je problem da postavim slike ovde sto je on meni slao,verujem da vi mozete preko slika zakljuciti je li original ili ne. Tj barem se nadam,ne tvrdim. Smem li?

Inace malo je falilo Xiaomi MI MIX2 da uzmem za 210e,ali onda je iznenada izleteo ovaj Samsung.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Azimuth »

Preko slika niko ne može da ti kaže da li je original ili kopija. To možeš proveriti sam i lično, treba ti phone info aplikacija na telefonu i ona će ti sve reći.

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Polovan telefon sa dobrom kamerom do 250e

Post od Sasha1986 »

Pa nista,trazicu mu da skine tu aplikaciju i da mi detaljno napravi SS i posalje,pa cu ja proslediti vama.

Odgovori