Dilema : Samsung A6+,Motorola x4,Xiaomi Mi A2,Huawei p20 lit

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Ima jedan tim
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 11. Sep 2018. 17:56
:: Huawei P9
:: Samsung j5

Dilema : Samsung A6+,Motorola x4,Xiaomi Mi A2,Huawei p20 lit

Post od Ima jedan tim »

Pozdrav
Planiram da uzmem telefon na pretplatu do 3 hiljade,koji je po vama bolji uredjaj ?
Bitna mi je kamera,baterija I sve ostalo :D
Slobodno dodajte jos neki uredjaj..
Isto da napomenem telefon nosim po dzepovima pa gledam da ne bude glomazan,mada to mi ne ostavlja puno izbora..

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: Dilema : Samsung A6+,Motorola x4,Xiaomi Mi A2,Huawei p20

Post od majkon80 »

MOgu da ti kazem za A2 i P20 Lite koji je dosta skuplji,vidi ako zelis veci ekran onda a2 ako zelis bolju bateriju onda p20 lite,kamera bolja na a2 to ti je to,oba su zaista brza stim da a2 koristi android one,e za ove druge modele ne znam,a inace samsung ima najbolji ekran,ali sa godinama i dugim koriscenjem covek uvidi da boje koje pokazuju zaista jesu privlacne,ali su nerealne tako da vise volim ono sto slikam ili sve,kako oko vidi da tako bude na ekranu,i uopste cela ta serija a i j fusare sa kamerom jedna te ista se vrti u sve modele,samo dodaju memoriju i bolje procesore,no da ne sudim za a6 i motorolu,posto njih nemam drugi ce,i cisto da znas imas od mene jos jednu preporuku Motorola g5 plus,fantastican telefon...ali verzija sa 3 giga rama.......sve najbolje o njemu,imao sam ga

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Dilema : Samsung A6+,Motorola x4,Xiaomi Mi A2,Huawei p20

Post od ~Arkan~ »

Mene ni P20 Lite ni Mi A2 nisu impresionirali, ovaj prvi je sestra kupila, okej je sve, ali isti čipset koriste već 3 godine a samo pucaju ram, počinje već da pokazuje starost, pogotovo GPU deo. Ekran je odličan, brzo punjenje je odlična opcija, ali to ove godine ima i Mi A2 (samo što se ne uključuje brzi punjač u kutiji).
Za Mi A2 sam čuo da ima problema s pregrevanjem, da su senzori loši (ako su gori od Mi A1 onda nemam reči), kamera je po testovima stvarno odlična, a sa Gcam će tek doći do izražaja.
Tako da, ni jedan ni drugi nisu kompletni, ali eto bar zbog cene (gledam u vipu), bi uzeo Mi A2, a i realno, Android One je dosta bolji od EMUI, koji počinje da nazaduje.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ima jedan tim
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 11. Sep 2018. 17:56
:: Huawei P9
:: Samsung j5

Re: Dilema : Samsung A6+,Motorola x4,Xiaomi Mi A2,Huawei p20

Post od Ima jedan tim »

Ipak sam narucio motorolu x4,4/64 5,2 inca ima I taj sertifikat ip68 pa videcemo kako ce da radi..Nesto ne mogu da svarim telefone preko 5.5..
hvala vam u svakom slucaju..

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Dilema : Samsung A6+,Motorola x4,Xiaomi Mi A2,Huawei p20

Post od pero0000 »

Imao sam Moto x4. Odlican telefon, samo klizav ko čikov ;)
Obavezno kupi neku futrolu/silikonski oblogu.

Послато са SM-A530F

Odgovori