Sta posle Samsung Note 4 do 350e?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Sta posle Samsung Note 4 do 350e?

Post od dyca »

Zdravo,

Doslo je vreme da se posle koriscenja dva Note 4 u poslednjih cetiri godine oprostim od ovog odlicnog telefona i nadjem mu iole dostojnu zamenu, a za sta mi je neophodna vasa pomoc.

Dakle, iako sam se navikao na koriscenje olokve svakodnevno, zbog jakih cena Note 8 i Note 9 moracu da se odreknem te pogodnosti kod novog telefona jer mi je budzet oko 350e, sa bas malim odstupanjima.

U sustini, zelim telefon sa sto vecim ekranom, tj. od 6" pa navise, s tim da ne bude preglomazan za koriscenje, da baterija izgura ceo dan zahtevnog koriscenja (pod tim mislim poslovnog koriscenja, tj. mailova, interneta, ali i muzike, dok igrice, facebook i youtube ne koristim skoro uopste), kao i da ima sto bolju kameru. Note 4 je ispunjavao dugo vreme sve zahteve, ali je baterija postala nedovoljno velika za moje potrebe (iako sam novu kupio), a kamera vise ne zadovoljava moje potrebe (pogotovo prednja).

Koliko sam stigao do sada da citam i pogledam, najvise bi mi odgovarali Huawei Mate 10 Pro ili Xiaomi Mi8, s tim da sam svakako otvoren za svaki predlog, a ujedno mi i treba misljenje da li je opravdano dati toliko para za npr. Xiaomi Mi8, dok postoji Redmi Note 5 ili 6 koji, iako na papiru slabiji, po komentarima korisnika vrse posao i vise nego odlicno i u svakodnevnom radu ne zaostaju za ovim modelom.

Unapred vam se zahvaljujem na predlozima i misljenjima i nadam se da cu uspeti da nadjem model koji mi odgovara.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle Samsung Note 4 do 350e?

Post od znemanja »

Mate 10 pro je ok opcija, može da se nađe za nešto malo više od 350€. Pogledaj i Xiaomi Pocophone F1, nov je oko 300€. Ako želiš da ostaneš u Samsung vodama pogledaj A7 (2018) nov je oko 300€.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Sta posle Samsung Note 4 do 350e?

Post od Joxy »

Moja topla preporuka za Mi8.
Redmi Note 5 i 6 ne mogu da se porede sa Mi8, oni su ipak klasa ispod.
Dobar izbor je i Poco ako ti izrada i premium osecaj nisu toliko bitni. Ima odlicnu bateriju, dobre kamere koje uz GCam postaju odlicne i moze bas dosta iz njih da se izvuce.
Ako hoces premium i kompletan uredjaj onda Mi8 svakako.

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Re: Sta posle Samsung Note 4 do 350e?

Post od dyca »

Hvala na predlozima.
Znate li da li ima negde u Bg da su Mi8 i Mate 10 Pro izlozeni, pa da ih procackam?
Samsung ne bih uzimao osim ako nije iz Note serije, jer iako mi je njihov sistem postao dosadnjikav, to su jedini njihovi uredjaji koje smatram kompletnim i pouzdanim na duze staze..
Ako imate jos neki predlog u povoljnijem cenovnom rangu, a da ispunjava zahteve - veliki ekran, dobra baterija i kamera, slobodno pisite..

Odgovori