Note 8, S9 plus, P20 pro

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
miki_89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2018. 18:52
:: Samsung J7 2016

Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od miki_89 »

Planiram da uzmem novi telefon, naravno preko kupoprodajnih sajtova, nema se za radnju. Kao sto pise u naslovu, gledao sam ova tri modela. Note 8 je oko 440-450e, S9 plus oko 500-520e i P20pro 520-550e. Zanima me neka vasa preporuka, komentar. Najvise mi odgovara Note 8 zbog cene ali ako vredi dodacu jos koji evro za s9plus ili p20pro. Gledao sam i S8 plus kome je lepo pala cena (oko 390e nov) ali mislim da je to vec stari model, znam da je i Note8 iz iste godine ali bolji je od s8 plus.

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od djole1989 »

S9+ od ta 3 sto si reko je najbolji izbor, na note8 je baterija slabija, p20 pro mislim da je trenutno precenjen, a i pasce mu cena dosta jer za koji dan izlazi p30 i p30 pro.....


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od Evindzer »

Nout 8 izmi ako ti treba olovka. S9 uzmi ako voliš Samsung i njegov interfejs, koji je za mene lično odličan.
P20P uzmi ako želiš najbolju kameru od sva tri.
Nout 8 imam oko pola godine i radi odlično, ekran je fantazija, nema laga, Edž Displej je nešto što bi svaki Android morao da ima, da se ja pitam. Jedino mu je kamera razočarenje (imaš sve u temama za Nout 8 i za slike sa telefona, potraži, pa sam zaključi).
Dakle, ako ti ne treba olovka, računam da je na S9 sve pomalo bolje, pa ti je on možda bolji izbor.
P20P ima moja sestra koja ga je uzela zbog kamere, na moj nagovor, i nijednom se nije pokajala. Telefon je nevelik, odlično staje u šaku, uživanje držati ga u ruci, nije spor, lepo radi i ne pravi joj nikakve probleme. Ekran mu je mnogo slabiji nego kod dva pomenuta Samsunga, dosta je tamniji i nekako na mene ostavlja drugorazredni utisak za ekran jednog flegšipa. Svakako ga nisam upoznao koliko svoj Nout 8 (jer nije moj telefon, logično), ali bih ga sasvim rado koristio, jer je na mene ostavio uglavnom pozitivan utisak. Jedino što nikako ne podnosim je obrva u gornjem delu ekrana, pa ako ni ti nisi ljubitelj obrve, obrati pažnju da ga negde uživo vidiš i probaš pre narudžbine. Kamerom ćeš sigurno biti zadovoljan - ili barem zadovoljniji nego na nekom drugom modelu koji se prodaje u Srbiji.
Eto, toliko od mene, možda sam ti malo pomogao u izboru. [emoji846]
Ako imaš kakvo konkretno pitanje za Nout 8, javi se u njegovoj temi, a ja ću odgovoriti ako znam i onoliko koliko znam. [emoji3526]

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od znemanja »

S9 Plus definitivno najbolji izbor. Note 8 je takođe odličan izbor ako koristiš aktivno s-pen. No, ako s-pen nije bitan, niti ga koristiš, S9 Plus je unapređen u odnosu na Note 8 i vredi doplate.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miki_89
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sre, 20. Jun 2018. 18:52
:: Samsung J7 2016

Re: Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od miki_89 »

Hvala vam na odgovorima. I ja mislim da je najbolji izbor S9plus. Sva tri sam video uzivo, malo se poigrao sa njima. Olovka mi nije potrebna, Note sam samo stavio jer je negde izmedju S8 plus i S9 plus, i sa performansama i sa cenom. Jedino me brine baterija, jer vidim po forumima da se vecina ljudi zali na istu, sve ostalo mi je ok. Opet S9 plus jeste malo-vise skuplji ali ocigledno da se isplati njega uzeti. P20 pro mi je ok i ovako uzivo ali to sto kaze @Evindzer ekran je na strani Samsunga. Sto se tice kamere, jeste bolja kod P20 pro ali samo u nocnim uslovima (sto ne znaci da je kod s9 plus ocajna), po danu je u nekim situacijama bolja kod s9 plus. Tako da cu najverovatnije ici na s9 plus.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od Joxy »

Ako ti ne treba olovka onda definitivno S9 Plus.
Sada i sa cenom znas na cemu si jer je vec izasao S10 a P20 tek treba da koriguje cenu s obzirom da nam tek predstoji izlazak nove P30 serije.

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Note 8, S9 plus, P20 pro

Post od rock9855 »

P20p je drzao nerealno visoku cenu za neki tel koji nije samsung ili IP.
Ali evo u CH se polako ciste lageri i ima ga za 420-30€ sto je korektna cena i oko 100€ jeftinije od S9+.

Odgovori