Izbor do 400e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Zveki54
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 03. Feb 2011. 08:19
:: Iphone SE

Re: Izbor do 400e

Post od Zveki54 »

Ja sam pocetkom decembra uzeo s8, pre toga koristio p10, uzeo sam ga novog, vakum, i planiram da ga koristim min 2 god, e sad zašto s8 u mom slučaju je to najbolja varijanta, ima sve ono sto je meni bitno a mane mi ne smetaju, da ne produbljujem...
Za 150e da uzmes sad s8 i da ga koristis god i po prodaces ga za skoro isto toliko, sigurno nećeš imati problema sa njim, tako da slobodno, jedino za bateriju su u pravu, ako je losa onda ili menjaj ili punjac u dzep[emoji4]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Izbor do 400e

Post od Sasha1986 »

Sutra cu videti sta cu uzeti. Nego,koliko kosta zamena baterije i sama baterija an S8? I jedno jako bitno pitanje sto se tice S8,po cemu nje njega nikako s obzirom da kolega sa posla i dalje koristi S6 edge + a zena S7 koji radi savrseno,pa me zanima kad oni stariji od S8 rade odlicno,zasto ne bi i S8? Ja nisam od onih svakako koji ce da menjaju tel sveki put kad izadje novi. Ja ako uzmem sad Mi8,ja cu ga koristiti oko 3 god sigurno,ako me razumete sta hocu reci. Sta se tu drasticno menja kad je sad odjednom S8 toliko los,ne mislim los nego kao los izbor,nikako da ga guram jos god ipo,itd,itd,samo me zanima zasto?

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Izbor do 400e

Post od Joxy »

Koji si ti nama kralj. [emoji23]
Prvo je bilo godinu i po za S8, pa godinu, a za Mi8 se caskom popelo na 3. [emoji23]
Niko ne kaze da je S8 los mob, ali je losiji izbor od Mi8, posebno kada su u pitanju nov vs polovan telefon.

Sasha1986
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 38
Pridružio se: Pet, 01. Jun 2018. 00:41
:: LG G6
:: S6 edge plus

Re: Izbor do 400e

Post od Sasha1986 »

Sasha1986 napisao:ako sad uzmem Mi8 onda za god dana necu moci da uzmem neki od 500-600 recimo,moracu da cutim sa Mi8 naredne 2 god a mozda i vise.

Lepo sam i ranije napisao,da ako sacekam da zeni isteknu rate moci cu da uzmem neki do 500-600e,a ako sad uzmem mi8 moram da cekam vise od 2 god. Jedino si ti nesto namrsten i mrzovoljan,niko te ne tera da komenatrises ako ne zelis,naci ce se neko ko ce bez nekog prebacivanja da odgovori,pre svega javili su se i hvala im.

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Izbor do 400e

Post od Joxy »

Nisam mrzovoljan, naprotiv, zelim da pomognem. Samo imam dovoljno iskustva da spazim takav tip ljudi, godinama su bile teme na forumu nalik ovoj. Da uprostim, "dajte predlog, koji je najbolji od ova 3?", stigne odgovor taj i taj, i onda se opet javi osnivac teme u fazonu "super, ali ja cu ipak ovaj posto sam vec odlucio ranije, nema veze sto je losiji izbor, meni se svidja".
Delimicno se sa time i slazem, svako treba da koristi ono sto mu najvise odgovara.
Isto tako nemoj da zaboravis da si ovo dole ti napisao. [emoji4]
Sasha1986 napisao:Raja,imam u opticaju 3 telefona. Huawei P20,Xiaomi MI 8 PRO i Samsung A70,pa me zanima vase strucno misljenje. Kad god imam nedoumicu javljam se vama s obzirom da ima ovde dosta dobrih poznavaoca. Naravno svakome je nabitnija brzina telefona,memorija,baterija i kamera,ali ne moze sve u jednom,pa mene po vasem iskustvu zanima sta je najpametnije uzeti.
Ukratko, imam utisak da cekas sto vise ljudi da ti kazu uzmi S8, kako bi opravdao svoju kupovinu.
Opet pisem, ako ti S8 sluzi kao neki prelazni mob do nekog boljeg, onda u redu. Mozes ici slobodno na S8. [emoji4]

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Izbor do 400e

Post od pero0000 »

Slobodno uzmi S8, odličan je to telefon jos uvek. Znam puno ljudi koji koriste telefone stare 5/6 godina, pa nemaju problema. Jedan koristi S2 iz 2011 i ne zali se. Kad ga pitam, kad ćeš promeniti telefon, kaže: "zasto da ga menjam, kad mi sve radi što meni treba". Jedino mu batrija kratko traje, ali ima dve, pa ih menja.
Ja imam S9( pre toga S8), a sin S10, nikakve tu velike razlike nema. Ne bih ni prelazio na S9, da ga sin nije koristio i hteo da proda, pa ga ja "kupio", a prodao S8.


Послато са SM-G960F

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: Izbor do 400e

Post od Nikola Vapa/CA »

Саша. Не треба да се размишљаш, цена за с8 је врло повољна ако телефон узимаш од познатог. Такве прилике се не пропуштају. Ја користим ноте 4,који ради као првог дана, презадовољан сам истим. Наравно на телефону не користим игрице, врло мало користим камеру(камеру користим само за скенирање докумената), све остало максимално. Једино сам батериу променио оргиналном у овлашћеном сервису. Ја не бих продао свој ноте 4 за 150 а ти имаш за тај новац с8?

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Izbor do 400e

Post od Batak »

S8 nikako ako ce da koristi telefon 1.5g? Ne znam samo otkud ideja da ce biti neupotrebljiv za to vreme.
Taj S8 za 150e je poklon samo takav. Uzimaj i ne razmisljaj, telefon je vrhunski. Jedino je baterija malo slabija ali nikakva katastrofa.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Izbor do 400e

Post od pero0000 »

Moci ce se on koristiti jos 3,4 godine bez problema...

Послато са SM-G960F

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Izbor do 400e

Post od Sale_M »

Oce oce,al sa milion lagova. :)

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Izbor do 400e

Post od pero0000 »

Moze biti, ali to prosecan korisnik retko primecuje. Kao sto moj kolega koristi S2 i kaze da mu odlicno radi, jedino mu smeta slaba baterija.

Послато са SM-G960F

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Izbor do 400e

Post od Batak »

Svaki telefon koji je na trzistu ce lagovati za 4 godine.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Izbor do 400e

Post od Joxy »

pero0000 napisao:Moci ce se on koristiti jos 3,4 godine bez problema...

Послато са SM-G960F
Ma moze jos 10-ak godina da radi bez problema. [emoji23]
Nema osnivaca teme da nam se javi sa utiscima. Pretpostavljam da je isao na S8. [emoji4]

Odgovori