n-gage memory card corrupted porqe ::))

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
s_a-n_d_r_a-
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2005. 13:46

n-gage memory card corrupted porqe ::))

Post od s_a-n_d_r_a- »

e ovako ovaj n-gage mi se rspada!!!nee znam koj mu je?!imam problem instalirala sam smart movie na tel posle par minuta tel mi se zabagovao kaaze memory card corrupted nije to prvi put da mi se desilo.kad mi se to desavalo uzela sam i formatirala mmc par puta i proradi a sad ovaj put nece ko dilea formatiram i nista!! aj da ne radi mmc al kod buraza u telu radi nikakav problem ne prijavljuje tako da ne znam sta da radim!!aj molim vas pomozite ako znate!!! e da ono cudo gde se gura mmc pa ooni malo "pipci"me zezaju nece da mi prijeve mmc ocigledno da mi se to nesto zeznulo pa jer to moram da nosim tel u servis ili mogu ja da ga malo cacnem kao i pre pa da proradi a??? :D :D :D :D hehhheh nadam se da me je neko razumeo :lol: :lol: :lol:
veliki poz fala caos

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

znas kako s_a-n_d_r_a-, mislim da ti nije vise do memory card-a, jer ako stavis tu istu karticu (koliko sam razumio) u bratov telefon i onda radi onda ti je mozda do software-a i odmah ga u servis nosi, a to sto su ti se oni pinovi (kako ti kazes pipci) iskrivili malo to ti nije frka... ispravice se u nekom dobrom servisu... :) Preporucujem da sama ne cackas,osim ako nisi neki majstor :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

s_a-n_d_r_a-
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2005. 13:46

Post od s_a-n_d_r_a- »

fala zavodnice sto si mi odg!!nego jer znas ti neki dobar servis u bg-u gde bih mogla da nosim a?aj preporuci neesto!ovde kod mene u kraju je uzas ni jedna radnja ne valja tako da ne znam gde da nosim :D :D :) :) i tako odg ako moz
pozzzzzzz :) :) :)

N-gager
Banned
Postovi: 56
Pridružio se: Pet, 06. Jan 2006. 06:20

Post od N-gager »

Nosi u info tim ja sam kod njih pre godinu dana kupio ngage i dizali su mi softver bez ikakvih problema. sada imam 4.03 verziju i filmovi rade samo tako.
Good News, I've decided not to kill you

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Za Servis pogledaj u Infotimu,ako ne tamo onda u Pronto mobile,ja sam brdo fonova nosio kod njih...A inache ako ti kartica radi kod brata u fonu znachi da je ok,a mozda nece da ti chita jer si ti malo previshe dirala te "pipke" a?! :)

Odgovori