Nokia 6630 kvar-Pomoc!!!

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Dane
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 21:11

Nokia 6630 kvar-Pomoc!!!

Post od Dane »

Korstim nokiu 6630(TIM V 4.03.18) 4 meseca i od skoro imam veliki problem!!!
Problem sa kamerom,WAPom,i menijem!!
Kada ukljucim kameru u mod IMAGE ona radi bez problema ali kada probam da prebacim na VIDEO pojavi se poruka FEATURE NOT SUPPORTED!
Sto se tice WAPa pri pokusaju da se konektujem pojavi se poruka UNABLE TO PERFORM OPERATION!!
U glavnom meniju mi je dosta sporiji,kada gledam neki video klip sve lepo radi ali kada pokusam da ga zatvorim uspem ali moram da cekam oko 40 sec.
Probao sam da ga formatiram ali se nista nije promenilo!!
POMOC!!!Sta da radim??? :ohmy: :ohmy: :ohmy: :smutny: :smutny: :disgust:
Phone

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ako format ne pomaze,a problem je ocigledno softverske prirode,servis i flesovanje ti je sledece logicno i,verujem pravo,resenje problema!
Pozdrav 8)

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Probaj jos koji put da ga formatiras prije flasha, a i karticu. Meni je N-gage QD jednom zabudalio i isto tako od formata se nije nista popravilo i kad sam proba jos koji put oce... :?

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Probaj tako, ali mislim da je resenje problema ipak u fleshovanju...

Dane
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 21:11

Post od Dane »

Probacu jos par puta sa formatiranjem... :smutny: :smutny:
Da li neko zna koliko kosta i gde moze da se fleshuje?? :smutny: :smutny:
Ja nisam iz BGa i ne znam gde bih to mogao da uradim,samim tim neznam ni koliko kosta!! :oops: :oops:
Phone

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Flesuje se u servisu a ako kazes odakle si moze neko preko PP da ti preporuci neki dobar servis a cena je obicno 10-ak evra!
Pozdrav ,)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ja sam imala slican problem cim sam kupila mob 6680, i posle fleshovanja je sve u savrsenom redu...U prodavnici su odmah i rekli da ce to srediti stvar, tako da ti je moja preporuka flash...I to vidi gde imaju najnoviji za 6630, da ti ne bi stavili neku staru verziju...

Dane
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 21:11

Post od Dane »

Ja sam iz Aleksandrovca Zupskog(blizu Krusevca)..
Juce sam se raspitivao u Nisu i jedan prijatelj mi je rekao da ima flash i da moze da mi uradi..
Samo kako da znam koji je najnoviji??
Nadam se da ce to resiti problem..
U svakom slucaju hvala Vam na savetima!! :oops: :oops: :oops:
Phone

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Dane, neka ti neko ko ima 6630 kaze nesto vise o najnovijoj verziji. Mislim da je 5. nesto...Neka neko bude fin pa neka ostavi post sa tom informacijom...
Verujem da u Nisu ima neki dobar servis...A vidi da tvoj prijatelj nije prvi put u kontaktu sa flashovanjem, jer ti to onda mozda i nije najsrecnije resanje...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ajd bas da budem ljubazan... :D Najnovija koju sam ja nasao za 6630 je 5.03.21 a posto je zabranjeno reklamiranje... odes u Kalču na treci sprat i tu imas par dobrih servisa (jedan na slovo T je skuplji,raspitaj se prvo)!
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lomnica_city, pa vidis da nije tesko biti fin, odn. neka vide i svi ostali, sto si ti vec toliko puta dokazao svojim postovima...Zato i postoji ovaj forum...
A da li slucajno znas koji je najnovija verzija za 6680...Koliko ja znam to je 4.04.07, ali me interesuje da li sam dobro obavestena...Posto planiram da ga unapredjujem kad izadje nova verzija...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Bas ta,vec oko dva meseca!Izgleda da su nase 6680 bolje programirali pa im i netrebaju ispravke bugova svakih nedelju dana! :D
Sacekaj malo,mozda ce uskoro i sledeca verzija,a ako bas ne bude za par nedelja nista i ja cu da ubacim 4.04.07 jer nisam menjao softver otkako sam kupio telefon i star je jedno 7-8 meseci ali stabilan pa nisam ni morao da bacam pare!
Pozdrav 8)

Dane
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pon, 24. Okt 2005. 21:11

Post od Dane »

RESIO SAM PROBLEM!!!! :D :D :D :D
Problem je bio u MMC-u...
O cemu se radi:kad sam formatirao fon sve je lepo islo ali prilikom formatiranja MMC to nije islo kako treba..Kada izaberem FORMAT CARD sve krene kako treba i onda se tel sam restartuje-sto sam ja mislio da je u redu!!Tako da sam uradio jos jedno formatiranje bez kartice i onda je sve bilo u redu ali kad vratim karticu desavao se isti problem kao i pre..
Na kraju sam pomocu PC Suite-a i FExplorer-a sve izbrisao sa MMC i tek onda je uspesno formatirao i sada sve radi kako treba!!! 8) 8) :oops:
Najverovatnije je postojao neki bug na kartici!!??
Phone

Odgovori