SE k700i, neće da puni bateriju!?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Dekac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 05. Feb 2006. 17:44

SE k700i, neće da puni bateriju!?

Post od Dekac »

Imam problem treba mi pomoc telefon mi se ispraznio i stavio sam ga na punjenje,al u opste ne detektuje punjac i ako sam probao sa drugim punjacima a punjac inace radi na drugom fonu!Ako neko zna sta je problem RESENJE nek odgovori ovde UNAPRED HVALA!!!POZZ

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moze biti da ti je baterija riknula (li-ion imaju vek trajanja 300-500 punjenja) a kad si vec probao punjac na drugom telefonu sto nisi probao bateriju tvog telefona u tom telefonu!?Ajd cas probaj pa ako ne radi ni kod njega idi kupi bateriju a ako radi nosi telefon u servis,sam mu nemozes nista!
Pozdrav 8)

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

mozda ti se i pokvario kontakt u telefonu , tj. ona rupica u koju ti ulazi punjac, se mozda ostetila ,
a mozda je i Lomnica_city, upravu , tj. da ti se pokvarila baterija

zeclipik
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 02. Feb 2006. 18:20

Post od zeclipik »

meni su se znali na njemu zaprljati kontakti gdje dosjeda punjac pa isto nije htijeo pa sam samo kontakte iglom ocistio

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa ne znam bas da li sam sa iglom da ih cacka...ako nesto pokvari, a to vrlo lako moze da se desi, mnogo ce da kosta...
Dekac, lepo ga odnesi u servis, i neka ti prvo ociste telefon, jer iako se to mozda samo zaprljalo, ne znam koliko strucan mozes biti da to sam ocistis...A na SE telefonima su cesti slucajevi takvih "kvarova" od prasine...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dekac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 05. Feb 2006. 17:44

Post od Dekac »

E ljudi hvala svima al popravio sam fon!odneo sam ga u servis imam garanciju i problem su bili kontakti za 15min je zavrsio!HVALA SVIMA POZZ!!! :D

Odgovori