KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje Strana «  1 ... 148, 149, 150, 151, 152
Autoru Poruka
 LazyBag86 OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 08. Avg 2017. 13:59
sugarcoated_ass je napisao:
Gari opet piše romane, a ne zna materiju. [emoji38] Ne treba root za flešovanje fabričkih firmvera, logično, samo je proces malo kompleksniji. Skineš firmware, na SD kartici napraviš folder „dload" u koji prekopiraš skinute fajlove, pokreneš update sa kartice i ovaj flešne firmware. Ako je telefon ubijen i ne može da se butuje onda može da se isto odradi preko HiSuite. :D

Probao sam malo pre Malwarebytes kod mene i ništa, ali svakako ta antig*vna umeju da prepoznaju svaku app sa malo više slobode švrćkanja po sistemu kao malvere.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Jeste nego se ne razumem previše u to što si napisao, ne bih da zeznem jer nikad to nisam radila, a nov je telefon, a i garancija to ne obuhvata, ni upgrade, reinstalaciju, rutovanje itd tako da sam danas išla do radnje i sve rekla i vratili mi novac. Ja sam probala i da ga obrišem i u safe mode i da nekako deinstaliram aplikaciju, ništa se nije dešavalo. A nekako čim su mi vratili novac tako brzo, nisu pravili neki problem, dosta toga govori iako opet, ništa ne mora da znači, ne znam ko je kriv, vrlo je sumnjivo ali eto, sva sreća, mislila sam da ću gore da prođem. Hvala svima na pomoći.
4 poruka od Sub, 05. Avg 2017. 09:28
• Beograd : • Huawei : • Samsung
 гари OffLine Expert - Uto, 08. Avg 2017. 14:05
Korisnikov avatar
Drago mi je da prošlo sve bez problema. :) To je najbitnije. A jel neka od većih radnji u pitanju, ili neka sitnija?

Da, a ako garancija ne obuhvata makar reinstalaciju, pitam se šta obuhvata. :? Softver je sastavni deo uređaja, isto koliko i hardver...

Sent from mTalk on Windows phone
2395 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Microsoft Lumia 532
 siki069 OffLine Mobil fan - Uto, 08. Avg 2017. 14:09
Dačo pamet uglavu.
Usisavaj uvek dok si na prvoj gajbi. :oops:

Ma utronjali se bre.
Meni je nadimak Sikira, a za tebe ne znaju jesi li Britva ili Malj ili Šureken?
352 poruka od Sre, 22. Sep 2010. 20:48
 Evindzer OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Uto, 08. Avg 2017. 15:23
Korisnikov avatar
LazyBag, napiši koja je radnja u pitanju.

Čim su ti odmah vratili pare, ili su ti svesno uvalili faličan primerak, ili su neverovatno pošteni trgovci, što je kod nas ređe od jednoroga i zlata ispod duge.
5388 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
 sugarcoated_ass OffLine Sertifikovani Trol - Uto, 08. Avg 2017. 16:10
Korisnikov avatar
To je fabrički softver dostupan na sajtu proizvođača tako da time ne gubiš garanciju. :)
Svakako, dobro je da su tako brzo rešili stvar. :)
I mene zanima koja je radnja.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
5781 poruka od Pet, 05. Nov 2010. 08:36
• Novi Sad : • HONOR 8 lite : • HUAWEI P9 lite
HONOR 8 lite [black] | HUAWEI P9 lite [black]
Baraba wrote: Digitron ima više app od WP :D
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3025 Posta ]  Strana «  1 ... 148, 149, 150, 151, 152

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje