KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje Strana «  1 ... 151, 152, 153, 154, 155
Autoru Poruka
 Martin Mystere OffLine Mobil stručnjak - Sub, 24. Feb 2018. 14:18
Korisnikov avatar
vla-do je napisao:
Nije to kupovina mačke u džaku, već kupovina original telefona (ili nečeg drugog) bez zvanične garancije.

To je po meni ništa drugo nego mačka u džaku jer smo više puta tokom godina mogli da pročitamo i da su u takvim "firmama" prodavali i refurbished modele a da ništa nisu napomenuli kupcu i da je poreklo telefona upitno jer je bilo čak i onih sa kineskim menijem - da ne pominjem pojavu žutila na ekranu već u prvoj godini koju recimo takve "firme" u svojoj "garanciji" neće ni da pomisle da uzmu u razmatranje za opravku/zamenu...

Koliko puta se desilo da još dodatno shebu telefon u svojim stručnim servisima, i to nakon držanja istog kod sebe u najboljem slučaju u zakonskom maksimumu, a onda budi baja pa uz silno natezanje dokaži njihove tvrdnje da to nije njihova krivica već da je to greška kupca pre nego što je doneo telefon na servis (mada ima i toga)...

Takođe, ako se uzme u obzir šta sve kod zvaničnog prodavca sa zvaničnom garancijom može da se uvaži kao reklamacija i da se reši u odnosu na onaj minimum koji će te "firme" da prihvate i to izuzetno retko bez natezanja onda je to familija mačaka u džaku...
769 poruka od Ned, 20. Okt 2013. 11:10
• Beograd, Voždovac : • Samsung Galaxy Note8 : • LG G2, HTC HD2
 vla-do OffLine Mobil manijak - Sub, 24. Feb 2018. 20:32
Iako se donekle slažem sa tobom, ja zaista ne znam kako mogu prodati refabrifikovan telefon u fabričkom pakovanju?

A i to za garanciju prolazi samo slabijim "umovima", ja sam svoje garancije do sada uvek ostvarivao (gde je trebalo). :)
Do sada sam i led sijalice promenio gomilu puta, jer su mi dali 2 godine garancije, pa ja samo menjam. :D
1113 poruka od Sre, 19. Nov 2008. 02:06
 Martin Mystere OffLine Mobil stručnjak - Sub, 24. Feb 2018. 20:43
Korisnikov avatar
vla-do je napisao:
Iako se donekle slažem sa tobom, ja zaista ne znam kako mogu prodati refabrifikovan telefon u fabričkom pakovanju?

A i to za garanciju prolazi samo slabijim "umovima", ja sam svoje garancije do sada uvek ostvarivao (gde je trebalo). :)
Do sada sam i led sijalice promenio gomilu puta, jer su mi dali 2 godine garancije, pa ja samo menjam. :D

Ja u stvari ne znam kako smeju ali ipak to rade...
769 poruka od Ned, 20. Okt 2013. 11:10
• Beograd, Voždovac : • Samsung Galaxy Note8 : • LG G2, HTC HD2
 гари OffLine Expert - Sub, 24. Feb 2018. 21:17
Korisnikov avatar
A i to za slabe umove... Oni su očigledno prevaranti, i ne treba mi da se oko njih nerviram u životu.
3712 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Nokia Lumia 730
 Dzonika OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 26. Mar 2018. 20:06
Korisnikov avatar
Pozdrav svima, imam Alcatel OT 5035d, crkao je ulaz za punjac, da li se isplati popravljati jer mora cela maticna da se menja?
Sta da kucam da na ebay-u nadjem deo koji mi treba?
1 poruka od Pon, 26. Mar 2018. 20:00
: • Alcatel OT5035D : • Nokia C2
 servis.kompa OffLine Entuzijasta - Čet, 29. Mar 2018. 07:07
A sta ce ti ebay za to. Cena samog konektora je mala sto ne znaci da ce i popravka biti srazmerna tome.
Taj konektor mozes zameniti prakticno u svakom servisu i cena je to 1500 +/-

Jedino ako mislis sam da menjas, imas iskustva i alat i zelju da to sam uradis.
208 poruka od Ned, 31. Jul 2011. 22:02
 kokiko OffLine Novajlija - Čet, 26. Apr 2018. 19:16
Imam LG G2 koji je zakucao na lg screenu i nece da se ukljuci. Bio je na popravci ali majstor nije mogao da ga popravi, izgleda da je maticna ploca problem. Moze li neko da preporuci neki servis koji radi ovo? Koliko bi popravka trebalo da kosta i da li je moguce spasiti podatke? hvala unapred
12 poruka od Uto, 07. Jul 2015. 21:47
: • k810i
 Batak OffLine Mobil manijak - Pet, 27. Apr 2018. 16:23
Za plocu jedino da juris na KP, ali ne znam koliko se isplati servisiranje tog modela. Ipak je dosta star.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
1027 poruka od Pon, 01. Maj 2017. 11:31
: • Samsung S8 plus
 mazzy OffLine Mobil manijak - Pet, 27. Apr 2018. 18:18
Korisnikov avatar
Da li postoji nacin da razlikujemo originalnu od fejk baterije ?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
1373 poruka od Pon, 10. Dec 2007. 18:34
: • S6 Edge
 stefanomene OffLine Povremeni posetilac - Sub, 19. Maj 2018. 13:10
Korisnikov avatar
Pozdrav društvo. Sekundarni telefon koji koristim ponekad je Huawei P8 lite.Kupio sam ga polovnog ali nisam proveravao kada sam ga kupovao da li radi WiFi. Nisam proveravao jer sam verovao na reč prodavca. Drugi put sam takvu grešku napravio i sada sam se opametio.Uglavnom, definitivno ni na jedan WiFi neće da se zakači. Pretpostavljam da je jedina nada promeniti WiFi ali ne znam da li mi se isplati. Dok to ne odlučim da li postoji opcija da kada povežem PC i mobilni uredjaj preko usb kabla, da koristim kućni internet tj internet koji koristim na pc-u? I ako je moguće zamolio bih vas da mi kažete kako.
49 poruka od Pon, 18. Jun 2007. 11:02
: • Samsung Galaxy S8 : • Huawei P8 lite
 Zemun OffLine Entuzijasta - Ned, 20. Maj 2018. 17:43
Korisnikov avatar
Ne postoji nacin jer je njima to boljka i crkava im cip, ima yt dosta o tome i kako se menja, sto u kucnoj radinosti od toge nema nista.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
242 poruka od Sub, 28. Feb 2009. 22:02
 kovle OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 29. Maj 2018. 22:06
Pronašao sam donorski telefon na kojem je ispravna ploča, kamera, senzor otiska prsta itd, ali je staklo napuklo i ekran nagnjecen. Pritom zaključan je otiskom prsta, čovek se ne seća PIN-a, decko koji je koristio telefon će tek za dvadesetak dana doći da otključano telefon otiskom pa da ga resetujem. Da li telefon može nekako. da se otkljuca u servisu i koliko bi to koštalo? U pitanju je S7E.

Meni je potrebna samo ploča.
7 poruka od Sub, 23. Maj 2015. 14:15
: • Samsung Galaxy S3
 Marko-PA OffLine Neredovni učesnik - Uto, 10. Jul 2018. 11:20
Na majčinom telefonu se poslednjih dana dešava to da na nekih 10min. upali ekran i sam ga ugasi i ponovo.

Nekoliko puta sam ga restartovao, ali bez uspeha... O čemu se radi?

Inače, ako to ima veze, telefon je uzet u VIP-u, u martu prošle godine, model sA 16GB memorije, 2GB interne.
95 poruka od Pet, 08. Apr 2016. 18:12
: • nokia 3310 2017 : • samsung galaxy s6
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3093 Posta ]  Strana «  1 ... 151, 152, 153, 154, 155

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje