Masku i olovcicu za sony ericsson w950

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
pedja94
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 07. Dec 2008. 00:49
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Masku i olovcicu za sony ericsson w950

Post od pedja94 »

Molim vas ako neko zna gde mogu kupiti masku i olovcicu za sony ericsson w950 neka mi kaze !!

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

pa gde bi kupio nego u prodavnici ? ? ? :lol: :lol: salim se, gde si kupio mob , probaj tamo ! 8)

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Nikola gr, Bolje nemoj nista da odgovaras, nego da ovako nerviras i skenjavas coveka na taj nacin, a on pomisli da mu se nasao neko ko ce mu zaista moci pomoci. Verovatno je prvo tamo probao da potrazi.

pedja94, Ako si iz Ns, ili imas mogucnost da dodjes, mislim da ima u pothodniku jedna mala radnjica (ne znam kako se tacno zove), skroz sa strane, gde drze raznorazne maske i ostale dodatke, pa i one koje se malo teze nalaze :wink:

pedja94
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Ned, 07. Dec 2008. 00:49
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od pedja94 »

hvala bekra...nisam iz nisa,ali mozda budem dolazio..swe u swemu hwala.

Izmenio:gameforce:Najstrožije zabranjena dopuna raznim karakterima!Sledeći put brisanje bez upozorenja
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

bekra,to sto ti "predpostavljas",tvoja stvar...predpostavka je majka svih gresaka,ako nisi znao,sada znas,zato imas pozdrav ... 8)
i nemoj da psujes,odmah se vidi na kom ti je nivou kultura,a verovatno ti je i znanje tu negde... :uhuh:

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

A vidim gde je tebi znanje i kultura! :x

Covek lepo pita gde moze da nadje ono sto mu treba, a ti mu odgovaras porukom, u kojoj si izmedju ostalog napisao da se SALIS?!

Ja sam mu makar rekao gde je moguce to naci, a ti?

Ti si nasao mene da pravis pametnim sa tim "predpostavljam" ?!
Da mi govoris kako sam nekulturan, (PRETPOSTAVLJAM :D zbog reci skenjavas)?
Ako je zbog toga, onda mozda i jesam, ali zapitaj se malo, kolika je tvoja kultura, odnosno nekultura, da se salis kad nekom treba pomoc?
Budi koristan forumas.

Toliko, pozdrav i od mene :wink:

p.s. Zao mi je sto sam ovoliko off-topic, ali sam morao.

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Nikola gr, covek je u pravu, palis se bez potrebe . .

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

ok ja se "palim" bez potrebe ali seljaku kao ti igord, nije mesto na ovom forumu...


Izvinite sto psujem,ali ako mogu igord, Bekra, ja samo da odgovorim...

p.s. naucio sam od njih,vidi im se "kultura"

ovde je tema da pomognemo coveku,a ako sam ga ja zeznuo kada je video da ima odgovor i pomislio da mu je neko nasao resenje,to se dogodi za svaki vas off-topic...

zato o`ladite,ako ne mozete da mu pomognete magla... :chytry:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pedja94 olovčicu možeš kupiti kod jednog lika iz Kraljeva čiji broj možeš naći na pcberzi sekcija oglasi.cena olovke je 300din.barem ja sam je toliko platio.šalje poštom.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Nikola gr, druze, nemoj da dizes tenziju. Ne znam da li si procitao pravila foruma, relativno si nov ovde ali si u ovoj temi samo nekoliko vrlo bitnih prekrsio... Iskuliraj malo, jednostavno su ti ljudi rekli samo da nisi bio od pomoci jer je decko ocigledno pokusao da nadje u radnji, to je i logicno, pa zato ovde i pita to sto pita... Niko ti nije rekao ni da si glup ni da si seljak niti sta slicno a ti zapenio :uhuh: Lose ti je to... Bolje menjaj postove pre nego sto neko od administratora vidi sta si pisao u poslednja 2 posta...

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

igord napisao:Nikola gr, covek je u pravu, palis se bez potrebe . .

daj molim te,da mi je bilo ko napisao lepo da sam pogresio nije problem,ali one psovke to vec ne moze kod mene...necu nista da menjam neka vide admini,nema razloga da me banuju...

i o`ladite ne pravite vise off-topic...otvorite nevu temu za svadjanja ako ocete,ali ovde ne :uhuh: :uhuh:

Bekra
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Sre, 23. Avg 2006. 02:27
Lokacija: Novi Sad

Post od Bekra »

Nikola gr, Ako mislis na moju rec "skenjavas", to nije psovka, nego drugaciji naziv za izraz "rastuzujes". Ako nikad nisi cuo da neko kaze da je skenjan, onda ti nije niko rekao da je snuzden, tuzan :wink:
Mozda su moja shvatanja psovki malo suzena, mozda i ne, ali ja za psovku smatram obicno recenicu gde se pominju majka, rodbina, polni organi u pogrdnom smislu...

Opet off-topicujem, ali ajd da bude malo i on topic
pedja94, pokusaj i u Delta city u BG, tamo bi trebalo da ima SonyEricsson prodavnica :D

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Bekra, više nema, sad se SE prodje u CT, ali nema dodatne opreme :smutny:
Nokia C6

Odgovori