savet oko motorole v3 black

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Kuzma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 09. Okt 2008. 18:43

savet oko motorole v3 black

Post od Kuzma »

imam motorolu v3 black kojoj je kako kazu u servisu otisao i flet kabl i displej i rekli su mi da flet kosta 2500 din a displej 3000 dinara i kao rekli su mi da se ne isplati popravka sto i ja mislim. e sad posto je telefon bas ocuvan i hteo bi da ga popravim mislio sam da kupim istu pokvarenu motorolu ali da mu radi displej i flet ili ako nadjem ispravan ali kraden pa da ga uzmem za nekih 15ak evra, odnesem u servis i da prebace sa tog na moju motorolu ekran i flet. pa me zanima da li je to moguce da se uradi i ako jeste gde to mogu da uradim?

hallo2009
neaktivan nalog
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 25. Maj 2009. 22:33
Lokacija: Loznica, Srbija

Post od hallo2009 »

Kradja je kriminalno delo i ide se u zatvor za to...znaci pronadji neki drugi nacin za tu tvoju ideju.
Polovna Mot V3 a da je Flet ok...cccc...moraces je platiti cca 30-tak eura...skinuti flet sa neke druge motorole pa prebaciti na tvoju, a da SIGURNO ne bude ostecenja...moze al' tesko, zbog kolicine lepka ispod same tastaure (Flet je zajedno sa tastaurom). Resenje..iskoristiti kompletan srednji deo sa Fletom od te druge motorole.
AKO je displ PUKAO..ok...treba menjati i displ...a ako nije pukao...hhhmmmm...sve u svemu potrazi misljenje i ponudu jos na nekom mmestu..Pozdrva
Ljudska glupost i zavist u zemlji Srbiji je BEZGRANICNA!

Kuzma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 09. Okt 2008. 18:43

Post od Kuzma »

au to nisam znao da je povezano sa tastaturom :smutny: pa ja nesto ne verujem da je pukao posto je telefon bas ocuvan a i ne vidi se ovako na oko... da nije mozda samo riknuo flet kabl pa da zbog toga nema slike na ekranu???

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Kuzma,

Moguce,flet kod V3 ide kompletno (ynaci cela tastatura,sa svim propratnim),pa na gornji deo.Pri tom dobrano zalepljen da obicno nema sanse da se skine pa stavi na drugi telefon a da pri tom ostane citav....

pozz

Kuzma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 09. Okt 2008. 18:43

Post od Kuzma »

hvala na odgovoru... znaci nema nista od toga... razmislicu da li mi se isplati da ga nosim u servis da stave novi flet...

Odgovori