Kontakti

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
stefi90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 155
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 21:10
Lokacija: Beograd

Kontakti

Post od stefi90 »

Instalirao sam custom rom lollipop,danas sam odlucio da se vratim na stock rom.Naravno da bi sacuvao sms poruke i kontakte.Instalirao sam super backup kako bi sacuvao pomenute stvari.Malopre sam vratio stock rom,restartovao sam telefon kako bi uradio brisanje cash memorije,podesavanja i svega ostaloga kako bi normalno radilo.Ali ja nisam znao da to sto je bilo sacuvano(poruke i kontakti)bilo je sacuvano u memoriji telefona a ne SD kartici.Sada me zanima dal'ima neki nacin da se vrate barem kontakti?unapred hvala

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: Kontakti

Post od kutijagreha »

Da li si stavio da ti se kontakti sinhronizuju sa play prodavnicom?
Ako jesi,eto resenja kako da ih vratis

stefi90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 155
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 21:10
Lokacija: Beograd

Re: Kontakti

Post od stefi90 »

Koliko mogu da primetim ne.Isao sam na :contacts-settings-sync now,i nema nista,od accounta imam facebook,google i personal(IMAP).

stefi90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 155
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 21:10
Lokacija: Beograd

Re: Kontakti

Post od stefi90 »

Jel postoji neka jos opcija za spas?ili da odustanem,znam da ima dosta programa za 'recovery'obrisanih stvari...ali nzm dal za telefon to moze?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Kontakti

Post od toda81 »

Da povratis kontakte nema sile. U mom slucaju nikad nije bilo dovoljno smao da mi u sinhronizaciji gmail-a bude stiklirana opcija za sinhronizaciju kontakata. Sreca da sma cesto posle instalacije romova radio rucni backup i cuvao taj fajl i onda sma ga jednom importovao na gmail i vise nikad nisam imao proble. Plasim se da ces morati sve iz pocetka da ih unosis, ali je moh predlog da ih odmah unosis na gmail
Note IV N9100 dual

Professional
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 395
Pridružio se: Sub, 26. Jul 2008. 02:53
:: Samsung A5 (2017)
:: Nokia 6310i
Lokacija: Podgorica
Kontakt:

Re: Kontakti

Post od Professional »

Odradis prije svake projene softvera rucno sinhronizaciju na gmail, a i za svaki slucaj napravis rucni backup na telefon i nema zime.
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Kontakti

Post od bata bogdan »

Sto se tice imenika, to jest kontakti, normalno mi se čuva sve i na Gmail, ali, za svaki slučaj imam iì app super Backup pro, tu uvek sve na brzinu sačuvam, od imenika, sms poruka, istorija poziva itd...prebacim na laptop, i miran sam....to je čisto za svaki slučaj da ja to imam i u komu a takođe sam i na MEGA app isto sve stavio....
Huawei

stefi90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 155
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 21:10
Lokacija: Beograd

Re: Kontakti

Post od stefi90 »

Ne vredi,nemam nista sacuvano ni u jednom account-u,znaci nema mi spasa,i ako postoje programi kao sto je RECUVA za povratak obrisanih stvari?

Odgovori