KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 chile74 OffLine Slučajni prolaznik - Pon, 09. Mar 2015. 18:42
Trazio sam svuda pa i na ovom forumu slicnu temu ali bez rezultata..problem je sledeci,na ovom telefonu je symbian os odbio bilo kakav rad pri podizanju sistema nego jednostavno izbaci >fatal error< i to je to...malo entuzijazma i skinuo sam novi firmware i pratece fajlove ali nisam nigde mogao za ovaj telefon da nabavim kabl ali sam ga po uputstvu sa neta napravio...ic kola,tranzistori,kondenzatori kabl je tipa f-bus i prilagodio sam odgovarajuce kontakte na telefonu ispod sim kartice...ali na drugom kraju ka kompu je prikljucak za comport ili rs232 kako ga ko zove u zavisnosti za sta mu treba...e sad,nigde ne mogu da nadjem program za instalaciju na pc-u koji ce podrzavati ovaj vid komunikacije sa telefonom...jednostavno ima li to negde ili sam ja previse zakomplikovao..unapred hvala svima koji odvoje malo vremena
2 poruka od Pon, 09. Mar 2015. 18:20
: • huawei g510 : • nokia6600 nhl10
 Professional OffLine Mobil fan - Uto, 10. Mar 2015. 17:24
Korisnikov avatar
Ne znam da li ce raditi to tako.
Znam da s n6600 flesovala preko mt-boxa i imao sam do nedavno firmware za mt-box. Ne znam kojim bi programom mogao da je flesujes a da cita rs232.
388 poruka od Sub, 26. Jul 2008. 02:53
• Podgorica : • Samsung A5 (2017) : • Nokia 6310i
Currently at use: Samsung A5 (2017)
Currently at Stand By: Nokia 6310i V5.22, Nokia 6310i V7.00, Nokia N82 black + 8GB Kingston V31.0.016, hakovan & Ericsson R380s Smartphone (Symbian Ltd, 1998-2000)
 chile74 OffLine Slučajni prolaznik - Sre, 11. Mar 2015. 09:27
hvala na odgovoru samo ce mi pomoci u odluci da napravim direktni kabl usb...d+ na Tx d- na Rx u svakom slucaju javljam rezultate ...i normalno skinuti mt-box
2 poruka od Pon, 09. Mar 2015. 18:20
: • huawei g510 : • nokia6600 nhl10
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje