KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 Beluga OffLine Novajlija - Pon, 31. Avg 2015. 12:38
E ovako imam problem sa telefonom note 3 sm-n900, desi se da odjednom izgubi signal i pojavi se precrtani krug tu de prikazuje signal, isto tako i dodje odjednom i radi normalno.
Sve drugo radi.
Odnecu ga u servisu za neki dan, ali pre toga sam hteo da cujem vase misljenje.

Hvala unapred na odgovorima.
11 poruka od Sub, 15. Avg 2015. 23:36
: • Lg g2 : • Samsung note 3
 drom OffLine Mobil stručnjak - Pon, 31. Avg 2015. 17:20
Korisnikov avatar
Cini mi se da je ovo pitanje vec obradjeno, i da je receno da je u pitanju 4g model koji radi iskljucivo na 4g mrezi, i zbog toga imas te probleme. Da li sam u pravu?
818 poruka od Čet, 28. Avg 2014. 06:54
: • Samsung S7 Edge Gold
 acamatic OffLine Expert - Pon, 31. Avg 2015. 18:17
Korisnikov avatar
Samo ću ti reći da ja isto takve probleme imam i sa svojim Galaxy S4 modelom. Tako da nema potrebe da se mnogo obraća pažnja na to. Vozi i šta da ti kažem gledaj da kada trebaš da razgovaraš imaš što bolji signal..
3661 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
 Beluga OffLine Novajlija - Uto, 01. Sep 2015. 20:59
Mislim da me vi ne razumete.
Ovako i kada telefon nema karticu u sebi stoji precrtani krug gde je signal a trebalo bi da stoji u gornjem levom uglu kartica sto oznacava da u telefonu iste nema.
Posle nekog vremena nekad za 5 min nekad za 1 dan pojavi se u levom uglu ta kartica sto pokazuje da nema iste u telefonu a precrtani krug se izgubi, (ovo vazi kada telefon vidi karticu)sto se tice signala skoro je uvek pun desi se da padne na 1-2 crte al desava se isto i na drugim telefonima nemoze biti uvek max signal.
Nadam se da smo se razumeli i hvala na prethodnim odgovorima.
11 poruka od Sub, 15. Avg 2015. 23:36
: • Lg g2 : • Samsung note 3
 Azimuth OffLine Moderator - Uto, 01. Sep 2015. 23:20
Korisnikov avatar
Ako me secanje dobro sluzi, to je worldwide model, ali sa exynos-om? Radi na nasim frekvencijama? Odakle je donet? Koji je rom u njemu?
11528 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • Note 8 DS
Pravila foruma
 drom OffLine Mobil stručnjak - Sre, 02. Sep 2015. 00:00
Korisnikov avatar
Beluga je napisao:
Mislim da me vi ne razumete.
Ovako i kada telefon nema karticu u sebi stoji precrtani krug gde je signal a trebalo bi da stoji u gornjem levom uglu kartica sto oznacava da u telefonu iste nema.
Posle nekog vremena nekad za 5 min nekad za 1 dan pojavi se u levom uglu ta kartica sto pokazuje da nema iste u telefonu a precrtani krug se izgubi, (ovo vazi kada telefon vidi karticu)sto se tice signala skoro je uvek pun desi se da padne na 1-2 crte al desava se isto i na drugim telefonima nemoze biti uvek max signal.
Nadam se da smo se razumeli i hvala na prethodnim odgovorima.

Ja ne znam da li sam ja sanjiv, ali ja pola ovoga sto si napisao ne razumem, vrlo je nerazumljivo napisano.
Pretpostavljam da pucaš na to da tebi zapravo problem pravi čitač sim kartice?
818 poruka od Čet, 28. Avg 2014. 06:54
: • Samsung S7 Edge Gold
 acamatic OffLine Expert - Sre, 02. Sep 2015. 08:55
Korisnikov avatar
Uff dobro je [emoji18], ja pomislio samo ja ne kapiram šta je hteo reći ovim postom. U prvom momentu sam skapirao da sim pravi problem (domet na telefonu) a sa druge strane se pojavljuje i neki problem kada telefon nema sim karticu [emoji51]
3661 poruka od Pon, 10. Okt 2011. 12:24
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje