Da li neko u Srbiji može da popravi Lenovo K910 Vibe Z?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
aandjic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 16. Sep 2015. 10:26
:: Lenovo K910

Da li neko u Srbiji može da popravi Lenovo K910 Vibe Z?

Post od aandjic »

Drugari,
Imam problem sa Lenovo k910 Vibe Z koji sam kupio preko Aliexpress-a.
Telefon je radio perfektno pola godine. Za Vaskrs su se dječica igrala na njemu i bez mog znanja instalirala nekoliko zahtjevnih igrica... pokretali su jednu za drugom, ne gaseći prethodne igrice, koje su vjerovatno radile u pozadini. Pregrijali su procesor i onda mi je, po nagovoru jednog servisera u Podgorici, bilo najbolje da naručim kompletnu matičnu ploču.

Naručio sam ploču novu i ona je funkcionisala 2-3 dana. Nakon to ga je i ona prestala sa radom (vjerovatno je u pitanju neka fake ploča :( )

Problem sa prvom pločom je bio u tome pto kad se upali telefon i prođe nekih pola minuta, automatski se restartuje.
Sada je problem i sa drugom pločom. Najprije se pokazivao logo LENOVO i onda samo crni ekran, a sada ni to :( :( znam da je to možda sada bacanje para, ali sam već dosta kiksao da bih telefon samo bacio sada.


Unaprijed hvala!

ljubabvb09
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 328
Pridružio se: Uto, 09. Dec 2014. 20:33
:: Umi Zero
Lokacija: Beograd

Re: Da li neko u Srbiji može da popravi Lenovo K910 Vibe Z?

Post od ljubabvb09 »

Ne znam kakva je situacija u CG, ali u Srbiji postoji zvanican Lenovo servis. Nadji njihov broj telefona, pozovi ih i objasni o cemu se radi. Oni ce te najbolje posavetovati sta da radis. Verovatno mogu da ga poprave, ali je pitanje da li imaju tu plocu na stanju ili sta vec drugo treba da zamene. Ako imaju, imas srece, ako ne onda ces verovatno morati malo da cekas dok poruce i dok to stigne. Posle ti naravno ostaje da vidis kako ces da ga dostavis u Bg i pokupis nakon popravke. Naravno, sam proceni da li ti se to sve na kraju isplati da radis.

Odgovori