KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 Kulijana OffLine Neredovni učesnik - Čet, 03. Mar 2016. 14:27
Korisnikov avatar
E ovako ljudi, veliki problem imam, ne mogu da ga upalim, iz 5og puta ga jedva upalim, nekad ni tad, kad se upali sam se ugasi, a pogotovo kad pritisnem sa desne strane dugme za zakljucavanje pojavi mi se na ekranu da li hocu da ga rr, ugasim ili stavio u avio rezim, i ugasi se za 2-3 sek, ne mogu uopste da ga zakljucam, vratio telefon na fabricka podesavanj ali dzaba, zna neko koji je problem? ako je neki kvar i koliko kosta to otprilike...?
hvala

EDIT : kad se ugasi sam telefon, probao da ga stavim na punjac i nista, ne pokazuje da se puni, a kad se upali, puni se...
76 poruka od Ned, 15. Dec 2013. 13:47
: • Samsung Galaxy S4
 kobeBRYANT OffLine Povremeni posetilac - Čet, 03. Mar 2016. 14:33
Korisnikov avatar
Ja sam imao slican problem isto nije mogao da se upali cak i onda kad se nekako upali sam se ugasi i onda opet ispocetka.. zamenio sam bateriju i telefon je proradio. Mozda je do baterije.
36 poruka od Sre, 11. Feb 2015. 15:17
: • lumia925
 Kulijana OffLine Neredovni učesnik - Čet, 03. Mar 2016. 14:39
Korisnikov avatar
A ne znam da li je do baterija, evo sada se zakljucava ali zaboravio sam da kazem jos jedan problem, cim sam stavio poklopac na bateriju i pritiskao sa strane da poklopac se zatvori tako mi se ugasio telefon, inace telefon mi je izubijan tj radio je sve full vec mesecima, a staklo je samo otislo na par mesta...
76 poruka od Ned, 15. Dec 2013. 13:47
: • Samsung Galaxy S4
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje