KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 sila OffLine Neredovni učesnik - Ned, 13. Mar 2016. 09:22
Nikako ne mogu da napunim telefon, kada ga prikljucim samo se upali blic koji stalno gori dok je prikljucen telefon, znate li dali garancija pokriva ili koliko bi bila popravka, telefon nije padao ni bio u vodi, ali posto sam bio u stranoj zemlji gdje je napajanje bilo veoma lose orginalni punjac se pokvario i telefon se sa 33% baterije ugasio, kada sam ga prikljucio na komp mogao sam ga upaliti ali se nije punio, i cim ga odvojim od kompjutera odmah se ugasio, sada je baterija skroz prazna i ne mogu nista.
69 poruka od Pon, 22. Feb 2010. 22:33
 Sale_M OffLine Akcionar Mobilnog Sveta - Ned, 13. Mar 2016. 09:57
Korisnikov avatar
Probaj sa drugom baterijom vidi sta se desava.Inace mislim da ti garancija nece pokriti to.
11875 poruka od Pet, 23. Nov 2007. 18:14
: • Nokia 8 : • Nokia 7 plus
Nokia 8 polished blue,Nokia 7 plus black copper
LG Nexus 5X ice blue
 servis.kompa OffLine Entuzijasta - Ned, 13. Mar 2016. 12:11
Najpametnije ti je da nosi u ovlasceni servis jer ako nema vidljivih tragova od padova onda ne vidim zasto ne bi garancija bila vazeca.
Crknut punjac ne bi smeo da naudi telefonu a to sto stede i daju krs punjace uz telefone koji kastaju stotinama evra je njihov problem i zato tu epizodu sa pokvarenim punjacem uopste ne ne pominji.

Ovo naravno ako imas validnu dvogodisnju garanciju ovlascenog servisa. Ako si kupio od nekih prevaranata koji lupetaju o garanciji od par meseci na ovo i par meseci na ono onda si u problemu jer je ocigledno nesto stradalo na ploci.
214 poruka od Ned, 31. Jul 2011. 22:02
 ertz OffLine Entuzijasta - Ned, 13. Mar 2016. 12:15
Korisnikov avatar
Da ne otvaram novu temu da pitam ovde. Kakva je situacija sa operaterima, da li uvažavaju garanciju za S5 ako je oguljena lajsne, da li prave problem?
224 poruka od Sre, 16. Feb 2011. 19:18
: • Iphone 4s
 servis.kompa OffLine Entuzijasta - Ned, 13. Mar 2016. 12:35
Ma kakav operater, ako imas garanciju nosis telefon direktno u ovlasceni servis a ne kod operatera jer ce oni samo da uspore proceduru.
Lajsne su toliko loseg kvaliteta na tom telefonu da ga cak i futrola upropasti tako da to sigurno nije bitno servisu. Bitno je da nije izubijana sto onda moze da pravi problem ali ne mora da znaci.
214 poruka od Ned, 31. Jul 2011. 22:02
 sila OffLine Neredovni učesnik - Ned, 13. Mar 2016. 13:54
Imam 2 god garancije jer je telefon kupljen u mtel-u, vidit cu sutra u servisu prvo sta je problem pa ako je puno para popravka onda cu odnijeti u mtel, nego znam da oni dugo zadrze telefon, u svakom slucaju hvala na odgovorima.
69 poruka od Pon, 22. Feb 2010. 22:33
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje