Problem sa Samsung galaxy Grand prime

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Plavusica_90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2016. 15:23
:: Samsung Galaxy Grand

Problem sa Samsung galaxy Grand prime

Post od Plavusica_90 »

Zdravo ljudi,vec danima pokusavam da sredim telefon,ali mi slabo ide od ruke. Imam par problema,pa ako ne zna mozda kako moze da mi pomogne molim za pomoc. Dakle telefon je rootovan,rootovala sam ga,a ni ne znam tacno zbog cega,htela sam da oslobodim memoriju. Medjutim desava mi se da kad stavim neku sliku na pozadinu telefona stoji mi dan,dva i telefon zabaguje i sama se izbrise,pa sad mi pada na pamet da nisam slucajno greskom obrisala nesto sistemsko...Drugi problem android sistem nece da se updajtuje nikako...imam android 5.0.2 i nece kaze nesto u smislu da je operativni sistem izmenjen na neovlasceni nacin,da pokusam da preuzmem neka azuriranja preko pc-a ili da idem u korisnicki servir.... A i memorija mi pokazuje kao da je minimalan prostor za rad mora da ima 2,85,ja imam slobodno 3gb,a gotovo i da nemam nista u telefonu,i sve prebacam na memorijsku... tako da ako neko ima resenje za neki problem onda neka pomaze....u krajnjem slucaju bi preinstalirala sistem ali sve se nesto plasim... :unsure: