Gde kupiti Unlock Box?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
mrspis
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 15. Dec 2010. 20:33

Gde kupiti Unlock Box?

Post od mrspis »

Potreban mi je najjosnovniji entry-level Unlock Box za otkljucavanje iskljucivo Samsung telefona. Pretrazio sam sve moguce oglase, sajtove i firme koje bi mozda prodavale tako nesto (google pretraga i na kp halo oglasi i jos par sajtova) i nisam maltene nista nasao (sem gomilu na amazonu , ebay i kineskim sajtovima, i jedan oglas od pre par godina na bench-u..). Nije mi jasno gde serviseri to nabavljaju, da li od preko ili sta. Znam da je Z3X najjkvalitetniji i najbolji i da je ovo sto trazim maltene krs, ali mi trenutno ne treba Z3X sa 30 kablova.. U nekom trenutku ce mi trebati ali trenutno ne, i nemam 200e. Budzet mi je max 100e. Da li iko zna neku radnju ili nekoga ko prodaje takve stvari, ili je to zabranjeno (?!) da se otvoreno prodaje, sem ako nemas registrovanu firmu za servisiranje?? U krajnjem slucaju ako uopste ima nacina da se to nabavi kod nas, a ne preko, i ako u ponudi ima samo Z3X, sacekacu pa cu skupiti novac. Hvala puno na odgovorima i nadam se da je ako nista dozvoljeno da se ovako nesto pita na forumu, ako nije izvinjavam se, ali stvarno vise ne znam sta da trazim i gde da pitam.. Pozz