KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 nord OffLine Slučajni prolaznik - Sub, 06. Maj 2017. 17:05
Korisnikov avatar
Pozdrav svima.Imam problem sa Sony Xperia E3 ne mogu da ga upalim.Kada ga stavim na punjac svetli crvena lampica na ekranu i posle 5-10 minuta pojavi se logo Sony na par sekundi i nestane i vise nesija ni ona crvena lampica.Onda posle 10-ak minuta na pinjacu ponovo se upali crvena lampica i ponovo logo Sony i opet se sve ugasi.Sta mislite da li je mozda do baterije ili je nesto drugo u pitanju da ne kupujem bez veze bateriju,nosio sam u par servisa u Sapcu i niko nije uspeo da mi pomogne.Jedan serviser mi je rekao da probam da sokiram bateriju,da je raskacim sa ploce pa da onda telefon stavim na punjaci da onda vratim bateriju,ja sam i to probao,kada stavim telefon na pinjac pojavi se baterija na ekranu i cim ja prikacim bateriju na plocu ono se sve pogasi,pozdrav svima i hvala u napred. ;)
2 poruka od Sub, 06. Maj 2017. 16:52
: • nokia 808 : • simens c45
 1808 OffLine Expert - Pon, 08. Maj 2017. 11:17
Korisnikov avatar
Deluje kao da je baterija neispravna, bar po ovome što pišeš kako se ponaša kad staviš tel. na punjač. Mislim da je vredi zameniti i da će uređaj posle raditi kako treba.
2050 poruka od Sre, 03. Apr 2013. 23:02
• Beograd/Zemun : • Smartphone
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje