KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona

Započni novu temu  Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje
Autoru Poruka
 posarac OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 01. Sep 2005. 21:40
Pre nekoliko dana iz cista mira pojavila mi se poruka kad god hocu da pristupim mmc kartici memory card corrupted. Nisam hteo da se bakcem oko formatiranja kartice i tako to vec sam odneo telefon na flesovanje symbiana i ubacena mi je aktuela verzija5.08. Ali i posle toga telefon nije hteo da mi prepozna karticu. Probao sam sa novim karticama ali i dalje je nije video. Odneo sam ga na servis da vide sta mu je i serviser je konstatovao da je u pitanju neki cip u njemu koji je zalemljen i kako on nema sanse da ga popravi(inace sam iz Valjeva) i kako postoji par ljudi u Bg koji to mogu da poprave i da je popravka oko 50€. Da li je serviser dobro konstatovao kvar ili jos uvek ima nade za moj telefon.
3 poruka od Sub, 27. Avg 2005. 01:22
 hellboy_90 OffLine Entuzijasta - Pon, 05. Sep 2005. 00:14
meni se slicno desilo, ali sam kupio karticu od 256mb i tel. je prepoznao i sve je radilo ok :D :D
248 poruka od Uto, 07. Jun 2005. 22:19
 Zoka OffLine Mobil manijak - Pon, 05. Sep 2005. 14:12
Ali on reče da je probao i druge MMC...možda ne bi bilo loše da dodješ da ti ovde to neko pogleda... 8) :)
1204 poruka od Sub, 18. Jun 2005. 15:07
• Pančevo(Sarajevo u srcu)
 posarac OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 06. Sep 2005. 20:27
A gde bih mogao da ga donesem da proba da se popravi....Mali problem mi predstavlja sto sam iz valjeva ali bih se iskombinovao. I ima li ko predstavu sta je uopste telefonu i da li moze da se otkloni kvar i da li bi mi se isplatilo da ga uopste popravljam. :wink:
3 poruka od Sub, 27. Avg 2005. 01:22
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Index boarda » Tematske diskusije » Servisiranje